публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

сряда, 23 юли 2008 г.

Как да публикуваме коментар?:

Ако четете тези редове, то значи искате да напишете коментар към някоя публикация, но разясненията към самият диалогов прозорец за коментари не са Ви били достатъчни

***
И така- как се публикува коментар:

Най-напред отивате в долният край на публикацията, към която искате да оставите коментар. Там кликате върху посочената връзка, която Ви дава информация за броя на коментарите (в случая 14)...



***

Този път Ви се отваря само избраната публикация на цялата страница. Там вече са се е появили всички досегашни коментари, кратките инструкции за "качване" на коментар, както и прозореца, в който ще оставите Вашият текст:

...тук правите следното:
  • 1 - написвате в прозореца вашият коментар
  • 2 - избирате профила си на коментиращ, като натискате на мястото, посочено с червената стрелка

***

...отваря ви се меню, в което Вие можете да избирате да коментирате като:


  • с вече създаденият си профил в Google (също и с някой от останалите изредени профили) . Как се влиза в профилът в Google, вече сме обяснили тук. Този начин е за препоръчване, защото след публикуване създава директна връзка към профила Ви, и ви позволява модериране на мнението на по-късен етап, а и аватара Ви ще се кипри на самия коментар :-)
  • с Име/URL адрес. по този начин ще излезе упоменатото от Вас име, и евентуално линк към посочена от Вас уеб страница(примерно Вашата)
  • можете да коментирате и като Анонимен . Така само че коментирате без да е ясно кой сте, с име "Анонимен"
***

Избирайки "Име/URL адрес", ви се открива нов под прозорец, на който попълвате:
-Вашето име- задължително
-Вашият уеб сайт- не е задължително
-кликате на бутона "Напред", и продължавате...


***
На края натискате бутона"Публикуване на коментара", и -ГОТОВО!!! Вашият коментар е публикуван. ЧЕСТИТО!!!


предварително можете да проверите как ще изглежда с бутона "Визуализация", защото след публикуване е късно за корекции...


***

За по-напредналите и уверени- можете да обогатите своя коментар, като исползувате следните HTML маркери: <b>, <i>, <a> Как става това?
Като заградите избрания от Вас текст по следния начин:

* <b>Сопотскиеснафъ</b> - в коментара ще изглежда Сопотскиеснафъ

* <i>Сопотскиеснафъ</i> -в коментара ще изглежда Сопотскиеснафъ

* <b><i>Сопотскиеснафъ </i></b>- в коментара ще изглежда Сопотскиеснафъ

* <a>http://www.esnafsopot.com </a> -в коментара ще изглежда http://www.esnafsopot.com

* <a href="http://www.esnafsopot.com">Сопотскиеснафъ </a> -в коментара ще изглежда Сопотскиеснаф

и други комбинации м/у тях

Емотиконки можете да вмъкнете, като поставите символният еквивалент на съответната иконка на желаното място в коментара.

Допълнителни кодове: можете да намерите всички кодове за емотикони към коментарите, след като натиснете |#| в горният край на форума при бутоните за инструкции. Отваря се нов прозорец с емотиконки и кодът към тях(отдясно на всяка).



Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

43 коментара:

  1. Ха!?... пробвах, и наистина стана!?
    май ще да е написана правилно таз инструкция :-))))))))

    ОтговорИзтриване
  2. Гена, като гледам джедая на долната снимка ще трябва да помислим за възстановка на тема междузвездни войни :)))

    ОтговорИзтриване
  3. Анонимец храбър,
    :-)))))))))))
    тоя коментар май беше за другаде ;-)
    Но идеята за възтановка на тема STAR WARS си я бива! Много си я бива!!!

    ОтговорИзтриване
  4. Йес!!! вече имаме емотиконки в коментарите :s
    :q :p

    ОтговорИзтриване
  5. Как са ненацъка и ненаигра с тия мърдащи картинки бе Admin-чо...Теб от как те наковаха и сетне покровителствено похвалиха в разни форуми го удари само на безобидна анимация.

    ОтговорИзтриване
  6. Е на обидна анимация ли да го ударя? :j

    Ти комай много си се развълнувал около събитията с онЯ колаж -кой си посипал главата с пепел, кой погалили по челцето, кой пък едва ли ще го погалят :h Не си струва бре!

    Аз тука "се не нацъках", пък ти на други места "се не наклъцка" , и да те питам оти го правиш(вите), едва ли ще можеш да ми отговориш смислено :i

    ОтговорИзтриване
  7. Когато ти отговориш защо си се наЦъкал тогава и аз ще мога да ти отговоря защо съм се наКлъцкал....
    Пък и тая дума наКлъцал леко си прилича с думата наКлецал и леко ме притеснява...
    А дали някой ще го погалят или не хич ми не е през емотикона на мен...
    Вадя си го от единия крачол и си го слагам в другия....Емотикона де...ако ме разбираш.

    ОтговорИзтриване
  8. Така си и знаех :j
    не се отговаря смислено, но то няма и как да е :k

    пък тези тука картинки ги пробвам, че ми се ще някакси да заприличаме малко от малко на форумите.
    Бях запланувал след като приключат пробите да бърша, ама ти сега ги затапи от горе, и... им се размина май .

    ОтговорИзтриване
  9. Не си намирай оправдание за брътвежите дето ги снасяш сега и тука....
    Щял да брише..да да.
    Първо пише, после брише..
    Пък и стилът ви на изказване другарю Админ ми е някак си познат.
    Но пък може и да греша.
    Та си мислех дали не си предоставил права на Админ и на други някои дето ти се явяват от време на време като ментори.

    ОтговорИзтриване
  10. Поразяващата уста :s4 октомври 2010 г. в 22:39

    :n Леле ква сладка дискусийка сте си спретнали тук. А,че го наричаш "Емотикона" то си носи и смисъла де предизвиква емоцииии :o

    ОтговорИзтриване
  11. да не почна да бриша, че може и стилът на брисане да ти се стори познат :o

    Какво се мъчиш да публикуваш днес, та мъчиш да го вапцваш в черно? (видях в черновите)

    сега се главоблъскам в момента да изкарам последни 100 коментара #l но за сега удрям на камък и сигурно ще бърша

    поразяваща уста, симолния еквивалент действа само в белия правоъгълник :i

    ОтговорИзтриване
  12. Ти голям воайор си станал бе...
    Щом и в черновите на другите взе да воайорстваш.
    Какво ли извратено форумско удоволствие ти доставя това а.....!?!?
    Ами каквото трябва да вапцам навапцал съм го.

    ОтговорИзтриване
  13. Цитат: Щом и в черновите на другите взе да воайорстваш.
    Че аз от там не излизам бе... :l

    ОтговорИзтриване
  14. Смени си ника тогава.
    Воайорец например много би ти ходило

    ОтговорИзтриване
  15. Ах, значи това си мъчил да вапцваш....
    "Воайорееееееееец"
    е- виждам че си успял вече :d
    :c

    ОтговорИзтриване
  16. Ти внимавай да не пусна някоя бълха в някоя тема-чернова и после кат отворя и видя, че бълхата е избягала веднага ще те хвана че пак си воайоооорствал.

    ОтговорИзтриване
  17. отде пък знаеш- може и да е съадмина :d

    ОтговорИзтриване
  18. Тя бълхата ще си каже кой е бил.

    ОтговорИзтриване
  19. е нали щеше да е избягала :c :c :c

    ОтговорИзтриване
  20. Важното е че не знаеш при кой ще избяга....

    ОтговорИзтриване
  21. То ти си затри веднага черновата, сакън да ти я не отгърнат отново :o
    Жалко...добра бълха беше :f

    ОтговорИзтриване
  22. Ти какво очакваш да ти оставя моите чернови,че да имаш материал и цел за форумните си воайорски нагони ли .....!?

    ОтговорИзтриване
  23. Нека идните поколения не вземат този чат като някъкъв безмислен брътвеж.
    Успоредно пробвам дали коментарите в линка който дадох по-нагоре се движат. За движението се движат, и то в реално време, но защо ^#@^-ка му се показват само 51 като съм задал 100 ?????:b

    ОтговорИзтриване
  24. ,‡† Nicki † Nnight †‡,
    не мога да не преглеждам черновите- знам ли -може нещо лошо да пише за админа, може завера някъква да се мъти... трябва мерки да се взимат овреме:m

    Та... твойто тройно черно, макар и нищо, си беше притеснително:e

    ОтговорИзтриване
  25. ^#@ ли му майката.....
    или казано по друг начин "бера ли му лайката"

    ОтговорИзтриване
  26. Ех що не беше сега тука Kalina_Malina,:j че да отбележи :m , че някЪква се пише някаква....:a :a :a :a

    ОтговорИзтриване
  27. Ти си продължил нощес да блудстваш с клавиатурата :c :c :c
    Важното е че се отпусна и ти :g да сложиш емотиконки някЪкви тук там, че... по-кипро е така...

    ОтговорИзтриване
  28. Този :g като как да го разбирам..!!!!!
    Може би трябва да реагирам така- :h
    Ти освен, че взе да воайорстваш из черновите наброски на хората и целувки взе да раздаваш.
    ...А колкото до блудстването, дълго се чудих.
    Дали да словоблудствам или само да блудствам.
    И накрая реших- само ще блудствам.

    ОтговорИзтриване
  29. Цитат: ...А колкото до блудстването, дълго се чудих. Дали да словоблудствам или само да блудствам...
    Че какво пък има да се чудиш толкова? :c таА работа чудене не ще, па да не говорим дълго :k
    Като стана въпрос за слово, ръко, и др бл#@&$#* , какви емотиконки имаааам :d
    --------------------------
    :g

    ОтговорИзтриване
  30. Ето пак тези целуващи емотикони..!!!!!!!!
    Каква е тая новоизлюпила се форумна мода мъже да целуват мъже по форумите?!?!?!
    ...От емотиконите ще да е явно.
    От както се появиха те Admin-а взе да се държи доста странно.
    А случайно емотикон за мека китка да ти се намира??? :c :c :c
    -----------------------------
    ....Абе всъщност...да не караш жена ти да пише от твое име..:j

    ОтговорИзтриване
  31. Ц!
    Инак емотиконката щеше да е по-начервисана:d
    ---------------------
    не го приемай лично, но...

    :g

    проба, проба
    :o:o:o

    Ти пък сега... ... да те не целуне чичко админ веднъж дваж ... та се фръцкаш като ощипана госпожица :h
    кво толкоз :c :c :c
    Притесних се че остана непогален, та поне да те нацелувам :c :c :c

    ОтговорИзтриване
  32. А ти внимавай леличка Admin като забележи как чичко Admin целува разни форумници, на не вземе да те изревнува.....
    Че тогава на кой ще се жалваш не знам.

    ОтговорИзтриване
  33. Всичко може да се очаква от чичко Admin.

    ОтговорИзтриване
  34. Може би , или по-скоро би се ядосала ако взема форумнички да целувам наред :c:c:c

    Пък чак да ме изревнува от теб :d надали
    не се ласкай :i
    -----------------------

    проба

    ОтговорИзтриване
  35. Аз не се лъская, пък и нали знаеш какво е ласкателство???
    Ласкателство - е да кажеш нещо на някого, което той сам мисли за себе си.

    ОтговорИзтриване
  36. Абе, вие двамата нямате ли си скайп там да се заигравате, ами занимавате цялата еснафска и нееснафска общност със себе си?!!

    ОтговорИзтриване
  37. Kalina_Malina каза... , Абе, вие двамата нямате ли си...
    Нямаме си... Нямаме си.
    Пък и фактът че и ти се заиграваш тука означава че и ти си заинтригувана.

    ОтговорИзтриване
  38. Еееей,Kalina_Malina,
    най-после ти дойде музата да драснеш някой ред и при назе .

    Радвам се на туй :n , въпреки укора и леката агресия, с които е пропит поста ти.

    Присъединявай се към групата, че ние кочовете тука зехме веке с целувки да се замеряме :g

    ОтговорИзтриване
  39. Аз лично от вчера вечер и днес гъбясах и подгизнах от мъжки целувки........
    Тия емотикони освен, че преобърнаха комуникацията в еснафския форум се опасявам дали не обърнаха и нещо друго....

    ОтговорИзтриване
  40. Докато дишаш, опасявай се !!!
    :d

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук