публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

понеделник, 29 март 2010 г.

"Природа, Лов и Риболов"- Пловдив 2010

Интро:Дълго време търпя подмятанията на админа, че напоследък нещо не съм много активен във форума. Аз не съм като него - да се чудя с кой да се избъзикам

***
Тази събота бях на изложението "Лов и Риболов" 2010. Разгледах, зяпах, и нищо не си купих, като повечето хора .Раздадох някоя друга еснафска дипляна, надявам се и успоредно с това да съм осъществил полезни за еснафа контакти. Ето и някои от по-интересните неща:


класика в жанра


"персийският" приклад целия беше "оседефен"


шишането много си го биваше между другото


Това са представителите от "Багатур"- Щанда им беше много интересен. Малък остров на истински неща, сред тая гмеш от китайска конфекция. С удоволствие и интерес се задържах на щанда им.


Снимка от щанда на Стефчо Градинаров- интересна нова линия ножове е пуснал.
Щандове с ножове имаха и Славчо Змияров от Чирпан, и Щерю Вълчев от Пловдив

Този нож се оказа много интересен, преди всичко с цената си:
10 000 лв

До колкото разбрах, тази Muela е със силно лимитирана серия- 150 бр(какво да кажем ние със гайдите). Острието беше по-финно изработено и от кашишка лопатка , дамасково, и явно изковано лично от Дон Дамаско . Както би възкликнал Моканина:

-Боже, Боже!?..... Колко мъка по тоя свят, Боже...!?


Малко бижу представляваха два "кастъма" на Buck, на мен лично, много ми допаднаха:



Имаше и един колега дърворезбар, с интересни според мен поставки за ловни трофеи, който обаче не пожела да снимам..... така и не разбрах защо!? Нещата наистина си ги биваше...

Публикувал:Евгени Димов
Photobucket

13 коментара:

  1. Наистина красиви неща...вече се радвам, че посвети съботата на "Лов и риболов" и е готино, че реши да споделиш с нас видяното...наистина има красиви и майсторски неща...е не като вашите де...

    ОтговорИзтриване
  2. и админа е прав...губиш се нещо напоследък...амам то като ти приключиха сега ангажиментите "да правиш записи и да предаваш почти наживо"...може и да ти остава повече време за тук...(chuckle)

    ОтговорИзтриване
  3. Безпощаден аватар, безпощаден пост!!! :-(

    ОтговорИзтриване
  4. P.S....и...кой ти каза, че ангажиментите са приключили ;-))))))))))

    ОтговорИзтриване
  5. Разбира се, че ангажимента не е приключил...!
    Получи директива от "най-високо" място.
    Само ще кажа, че последното нареждане от събота е да се снабди с технически по-добро устройство за звукозапис. За да може аудиопротоколите да са без излишен брум.
    ...И не на последно място да държи устройството на масата а не в джоба...за да няма привнасяне на нежелани звуци....:-))))))

    ОтговорИзтриване
  6. ‡† Nicki † Nnight †‡ каза: "...за да няма привнасяне на нежелани звуци..."
    :-)))))))))
    Ех, да можеше устройството да се прикрие във лимона на печено прасенце :-)))))))

    ОтговорИзтриване
  7. А не искаш ли в маслинката на печеното прасенце.....
    Пък и нали се сещаш къде се поставя тя..:-))))))

    ОтговорИзтриване
  8. Бива, ама нали трябва да избягаме от "привнасяне на нежелани звузи" :-))))
    Тая гладна еснафска сган, като го нападне със вилиците, може горкото да пусне нещо за изпроводяк :-)))))

    ...а пък и ако някой реши да лапне маслинката, тогава да чуеш ти едни звуци :-))))))))

    ОтговорИзтриване
  9. ..почвай да обмисляш новия вариант.
    Скриване на микрофона в турски локуми....!Консистенцията е и по - пластична и така ще обира вибрациите от нежеланите звуци.:-))))

    ОтговорИзтриване
  10. Аз съм пратил специално за локум човек , чак до Истанбул, ама човека- снимки във фейсбук качва...локум не даваааа..... и си мълчи, все едно има локум в устата :-))))

    ОтговорИзтриване
  11. Радвам се, че ти хареса аватара ...., а и че такива готини коментари предизвиках всичко ще си кажете вие...пък за локума май избързвате може да ви почерпим в четвъртък

    ОтговорИзтриване
  12. evgeni каза...
    Аз съм пратил специално за локум човек , чак до Истанбул......
    --------------------------------------------
    Сега разбирам, че преди две седмици споменаването на израза "троянски кон" в еснафа, никак не е било случайно....
    Отсъствието на админа в събота,камуфлирано с посещение на АвДЖийска изложба.
    И като за капак, камуфлажът бе допълнен с прословутата Цариградска-Локумена афера.....
    P.S
    Уважаеми еснафи!!??
    Какъв ви "троянски кон"- направо цяло троянско хергеле си имаме в нашия еснаф...!!??

    ОтговорИзтриване
  13. То "еснаф" не ми било!?...
    Най ми било змийско котило :-)

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук