публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

вторник, 20 април 2010 г.

За цензуата, поздравите, за гафовете, за админа или къде по дяволите ми изчезнаха двата поздрава за Кирето

Странен вид форумен вирус ще да е проНиКнал и в настоящия ни сайт.
Като дим изчезна една публикация, която се появи преди часове.
Според мен пръст в това има както набеденият за рожденик, така и т.нар Админ, с когото са се разбрали по икономически и финансови причини да се почерпят заедно, че току виж останалите поискат да им се платят и пътните разходи ако дойдат в близкия четвъртък и се включат в почерпката...А пък така ще има повече за мезе, марково уиски и разбира се скъп датски тютюн..:-))))

7 коментара:

  1. Eeeeееее........ей.... пъне се, пъне се човек, реакция никаква. Издъни се :-\ , макар и за кратичко, и веднага ще го гепнат за шията. Няма правда на този свят. Добре че не тиражирах поздрава по другте сродни нам форуми, че гафа щеше да е вече международен :-)))
    Оказа се, че наш Кире тук там дава попресилени цифри за рожденната си дата, явно с цел да се младее(я да видим сега пред кой!?), и аз, като редника Матросов се метнах веднага на амбразурата(мани, и клипче качих). Той за гяволука обеща да почерпи... някой път. А коментарите ти стоят още от страни в "Последни коментари" Ако побързаш, можеш да си ги копнеш, и да ги пейстнеш наесен:-)))
    Направо се просълзявам като прочета първия.
    цитат:
    -------------------------------
    “Честито и от мен Кире.”
    -------------------------------
    Колко искреност, колко неподправена по детски доброжелателност, колко...

    Благодаря за отварянето на новата рубрика "издънки", и се надявам за напред да я развиваме с общи усилия, кой с каквото може :-)))

    ОтговорИзтриване
  2. :-))))))))
    ето снимката, която ще публикуваме наесен, явно ще има и датски тютюн :-)))))
    снимка

    ОтговорИзтриване
  3. Скъпи еснафи, поемам вината за издънката изцяло върху себе си и моля за прошка!Обещавам най-тържественно на 20.10.2010г. да почерпя , белким ми простите!!!

    ОтговорИзтриване
  4. охоооооооо.... чак до тогава ли да те чакаме бе Кире.....?
    Аз мисля, че ти сега трябва да почерпиш за прошката, а по-подир, като му дойде времето ще си черпиш и за рождения ден, както си му е реда.
    ...Ами така де..
    Кажи сега Админе! Прав ли съм или не съм прав?
    P.S..Като се замисля май в момента не съм прав, щот съм седнал....:-))))))

    ОтговорИзтриване
  5. И на мене ми се чини, че с един мастраф не е редно да се минава.
    -Да се родиш, е дар божи.
    -Да се родиш 2 пъти, те това си е двоен дар божи.
    Редно си е да се почетат подобаващо и двете светли дати

    ОтговорИзтриване
  6. И аз съм на мнението на Николай, абе важното е да има повод за почерпка :))))

    ОтговорИзтриване
  7. Щом за почерпка иде реч и аз съм ЗА !!! Освен това в четвъртък вече съм си тук...

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук