публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

петък, 28 май 2010 г.

Нов еснаф в редиците !!!

След дълго изпитване.....
Тежки, изпълнени с много тежък труд четвъртъци .... и не само...четвъртъци...
от 27 май 2010 г. и Петко се сдоби с членска карта ...

Ръководството веднага да качи още информация и снимки !!!

Да ни е жив и здрав, че работаааа го чака ... още снощи му възложихме...
-------------------------------------------------------------------------------------
вметка от esnaf sopot

Позволявам си да вмъкна няколко снимки в публикацията на Таня Славова, че както са тръгнали да се роят статии, ще се налага да измисляме награди за 200-тна публикация, ненамислили още награда за 100-тната

Честито "оеснафване" на Петко


Ей така се става "еснафин"! Тертиплийската!!!


Както си му е реда, новият еснафин бе обилно очернен от нашего председателя, под бурните аплодисменти на останалите еснафи...

Да пожелаем на Петко редовни творчески успехи и редовно плащане на членския внос

Админът най-тържествено обещава да направи авторска галерия на най-новия еснафин.
Админът също уточнява че галерията ще бъде направена в шоково кратък срок- за време, не по-дълго от времето за направа на чирени за нож
И музикален поздрав, специално за Петко-Mike Oldfield - Moonlight Shadow

19 коментара:

  1. ДОБРЕ ДОШЪЛ В ГНЕЗДОТО НА ОСИТЕ!!! И да спазваш 10-те еснафски ЗАПОВЕДИ!!!

    ОтговорИзтриване
  2. Shte kachim snimki v nai-skoro vreme
    Pozdravi direktno ot HEMUS-aaaaaa!!!!!
    Pricachihme se tuka kam edin NATO-vski survar ;-)))))
    Za tui i pisha na latinitza, dano admina ne me rezne ;-(

    ОтговорИзтриване
  3. Много сте го начернили човека нещо....
    Като ги гледаш тия кадри да си помислиш, че не в занаятчиско сдружение влиза клетия еснафин, ами в някаква организация на коминочистачите "Черен Петър".
    Добре, че като се оеснафявах аз камината гореше, та на другаря председател не му стискаше да бръкне в нея та да извади сажди...
    P.S.....
    И тоя админ не може да си начеше крастата, като си редактира собствените публикации, ами взе че почна да я чеше и с публикациите и на другите еснафи..

    ОтговорИзтриване
  4. Не зная къде се крие генезиса на трудно прикриваната омраза на ‡† Nicki † Nnight †‡ към админа, и пораждаща злостни нападки при всеки удобен и неудобен случай!?

    ОтговорИзтриване
  5. Е хайде холан.....??!
    Злостни нападки.!!!...
    От кога станаха злостни. Те са си просто нападки :-))))) не са били злостни.
    Другарю админе,
    Откакто те порицаха заради неуместни писания в сроден нам форум(да му се свети името). Доста тънкообидлив взе да ставаш.

    ОтговорИзтриване
  6. Заподозирам тук негативна кампания с много пари, с цел-омаскаряване на нашето иначе добронамерено форумче. А също така, и омаловажаване на успешното излагане на еснафите на две поредни изложби!!!

    Не зная кой ти плаща net-а ;-) за да ги пишеш тези гнусни пасквили по адрес на отруденного админа!?

    ОтговорИзтриване
  7. Че си беше успешно - успешно беше
    Че си беше излагане - ...излагане беше
    Еми така е. На някого сим картите....
    На другиго net-а кой както се договори.

    ОтговорИзтриване
  8. Ники, само кажи, че искаш да те очерним и тебе, така ще те омаскарим, че и майка ти няма да може да те познае :)))

    ОтговорИзтриване
  9. Да сте ме начернили, когато е трябвало...сега и да ме черните файда няма...
    ............пък и за да ме черните ще трябва първо да ме изключите и после пак да ме приемете, че да хване дикиш както се казва.

    ОтговорИзтриване
  10. Ники , тая работа с очернянето , спокойно можем да я свършим и без да те изключваме . По моите скромни , малко замъглени от дружеската почерпка спомени , ти сам повдигна въпроса за възлагане на персонални задачи , което ме подсеща , че камината отдавна не е чистена.... И не се заяждай с админа , че по случайст той е и член на управителния съвет . Като се замисля , колко още места в еснафа се нуждаят от хигиенизация , жална ти майка....

    ОтговорИзтриване
  11. ‡† Nicki † Nnight †‡ , само че чисти камината до 17,00 часа, че след туй никой не смее да се наведе, не да я почисти, ами и огънче само да и подаде :-))))))))

    ОтговорИзтриване
  12. Хей,това с почистването ми прозвуча доста еротично!!! Не си спомням но при приемането на Ники в еснафа той май че не е обявил майсторската си професия!Може да му се спретне едно майсторско за коминочистач !!!

    ОтговорИзтриване
  13. Леле,Кириле колко си прав!
    Напълно подкрепям идеята ти!:))

    ОтговорИзтриване
  14. Не го хокайте много човека, да не вземе да му се "бъгне" нещо аватарот :-)))))
    ... впрочем технически проблем и на други, сродни нам форуми.....

    ОтговорИзтриване
  15. Вие като ме гледате с цилиндъра и си мислите че ми е специалност да чистя комините ли?.
    Не ми е специалност но аз толква работи върша дето не са ми по специалност че.......
    Няма проблем.
    - Дупки провибам всякакви.
    - Дупки запълвам всякакви.
    - Комини отпушвам всякакви.
    ...Даже и такива дето от доста време не е горяло огънче в тях, ами само паяжина е останала.- ако е крайно наложително де.
    ...Все пак и аз трябва да си щадя четката.
    Че сал с едната четка за кое по-напред,
    щото комини, камини, и дупки с паяжини колкото щеш.

    ОтговорИзтриване
  16. На вниманието на админа? Да се публикуват немедленно аудио и видеоматериалите, на които присъства тойзий запълвач на ..... всякакви .На всяка сбирка на еснафа води различни мацета, с което подрива моралните устои на останалите членове. Крайно време е председателя на комисията по "нюню" да се самосезира и в навечерието на събранието "дюдю-то", демек ,да се вземат съответните мерки, за вкарването на този "майстор" вправия път.

    ОтговорИзтриване
  17. Добре, че си кротувам, че не ми се помисля какъв занаят ще ми измислите... ама ‡† Nicki † Nnight †‡ е прав .... Админа да си пише негови статии, какво само се вмъква в моите...

    ОтговорИзтриване
  18. Таня Славова каза... ... ама ‡† Nicki † Nnight †‡ е прав ....
    ееее разгеле....Един харен човек да се намери и да застане зад моята позиция.

    ОтговорИзтриване
  19. Гледам- мащабен заговор се е заформил. Не зная как анонимец храбър не е гракнал до момента, и хвърлил и той камък срещу мен!?
    май че е време за ново правило във форума-
    НЕ СЕ Е....ВАЙ С АДМИНА!!!
    цък
    :-)))))))

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук