публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

понеделник, 23 август 2010 г.

Шипка 2010- е бива ли така братя и сестри!?

Е бива ли така братя и сестри!?!?!?
Прибирам се язе от черноморско митарстване, и очаквах да видя подробен фоторепортаж от щурма на Шипка, ама нейсе. После се поразрових в сродни нам форуми(цък) , и най-вече в сродни на сродните нам форуми (цък) , и там гледам, сте качили доста снимки за вашето участие, ....а тук НЯМААА!!!
публикувам емотиконки, оти снимки немаааам



Е бива ли така братя и сестри еснафи(фки)!?
От Орските форуми даразглеждам снимки!?

edit: панорамна снимка от Созопол



Ето- отчитам се

P.S. Що пак турци бре!? Да не Ви е харесало ей


Публикувал:Евгени Димов
Photobucket

9 коментара:

  1. Може и да им е харесало от къде знаеш. Пък и вече отзиви има, че на някои много им отивало така че....

    ОтговорИзтриване
  2. ‡† Nicki † Nnight †‡ каза..." Пък и вече отзиви има, че на някои много им отивало така че.."
    ----------------------------------------------
    Тъй де, и аз "чух по въздуха" за налични веКе отзиви ;-)

    СНИМКИИИИИИИИИИИИ !!!! ПЛИИИИИИИИЗ !!!

    ОтговорИзтриване
  3. Ей това въздухът голяма жица, чак на кулския панаир се е чуло!!!

    ОтговорИзтриване
  4. ‡† Nicki † Nnight †‡,
    Според пророка Мохамед, може и да бъркам де, косъма на брадата трябваше да не е по-дълъг от пшеничено зърно, а не от пшеничен клас. Тук май имаме неправилен прочит на завета на пророкааааа ;-)
    За 1-ви май да се поправи!!! ;-))))))))

    P.S. Еееей, ... ама голям заядливко съм станал след морето брей!? Поздравявам Ви за участието!!!


    СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!!

    ОтговорИзтриване
  5. Ти сега кат няма за какво да се хванеш взе да ме дърпаш за брадата май а?
    От де знаеш колко са големи пшеничените зърна по нашия край?

    ОтговорИзтриване
  6. :-))))))))))
    Вярно - този момент с големината на пшеничените зърна по различните краища на истина не го бях взел предвид :-)))))))))

    Таня! Славова!
    А бе да ти кажа, засякох в сродни на сродните нам форуми участник Nu6i75 - със голяма прилика в снимката на аватара и ник, идентичен с "обезаватарения" ник в сродни нам форуми ;-)

    Та Nu6i75 публикува снимки на поразия по Орските форуми , ама не вярвам да си ти де ;-)

    Ти най- напред тук ще качиш снимки, нЪл тЪй !?

    P.S. Усещам че този четвъртък задължително трябва да присъствам, като нищо ще ми гласувате на бързо люспата :-)))))))))

    СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!! СНИИИМКИ!!!!

    ОтговорИзтриване
  7. Приемам отправената крититика и тържествено обещавам повече така да не правя! Ама то малко ми мина мерака откакто esnafsopot ме излъга за наградата за 100 - та публикация...

    ОтговорИзтриване
  8. Славова, или за чирени ще ме глозгаш, или за награди :-(

    ОтговорИзтриване
  9. Ами какво да ти кажа, ако не се беше хващал за снимките и за сродните нам форуми живота та ти щеше да е спокоен ... , но сегааааааа .....ИСКАМ СИ НАГРАДАТАААААААААААААА! ТАКА ДА ЗНАЕШ !!!

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук