публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

неделя, 5 септември 2010 г.

ЕДИН ПРЕКРАСЕН ДЕН С ПРИЯТЕЛИ ....

Време е за нова публикация и какво по-добро от това да я посветя на един прекрасен ден с приятели.

Днес доказахме, че няма нищо по -хубаво от лошото време ... когато си с приятели и се забавлявате.

Въпреки,че не получихме официално разрешение от Председателя ходихме на пикник. И понеже деня мина страхотно сме готови да си понесем наказанието за нарушаване на заповедта... Ето и снимки да не ме критикувате пак ...












________________________________________________
Вметка от esnaf sopot:

видео филмче от излета...


18 коментара:

  1. Пожелавам още много такива дни.

    ОтговорИзтриване
  2. Недей да лъжеш за председателя, защото и той е на снимките. Присъствието му доказва, че ви е дал мълчаливото си разрешение...
    P.S.. А СПОМЕНАХТЕ ЛИ НА ДРУГИТЕ КЪМПИНГУВАЩИ ОТ КОЯ ОРГАНИЗАЦИЯ СТЕ И В КАКВИ ДРУГИ КЪМПИНГИ СТЕ РАЗПЪВАЛИ ПАЛАТКИ?
    ..А ПАЛАТКАТА ВАША СОБСТВЕНА ЛИ Е ИЛИ Е СОБСТВЕНОСТ НА ЕСНАФА?
    А НА ЖУРНАЛИСТИТЕ ПОКАЗАХТЕ ЛИ КАК СЕ РАЗПЪВА ПАЛАТКА ....?

    ОтговорИзтриване
  3. Това беше най- приятното ми "нагизване" от години насам.

    Много ти е хубав апарата Таня - все едно не вали дъжд, а пече слънце :-)

    Тези дни задължително трябва да направим акция "Няма нищо по-хубаво от лошото време ІІ", обезателно!!!

    ОтговорИзтриване
  4. Тогава и аз ще бъда с вас...Но се притеснявам как ще получа разрешение от УС на еснафа...дали председателя ще бъде благосклонен към моята персона.

    ОтговорИзтриване
  5. Така като гледам, нещо ви е малка палатката...А аз какви ПАЛАТКИ правя...Цял еснаф ще се побере, разбира се, без председателя. За него палатка-мезонет.

    ОтговорИзтриване
  6. А бе , тоя анонимко нещо много ГОЛЯМ взе да го вади. Май евреме да вземем да го проверим в комисията по НЮНЮ и ДЮДЮ и да му издадем сертификат за строителство на палатки /мезонети/ .

    ОтговорИзтриване
  7. Така е Евгени, най-приятното нагизване и за мен и при първа възможност да организираме отново...на тези, които не бяха искам да кажа ,че губят многоооооо. и освен това съм доволна,че не се възпозвахме от палатката,че щях да пропусна да стана медийна звезда днес... Все пак открихме моя дву годишен денонощен труд на пук на всички душманиии!

    ОтговорИзтриване
  8. Подкрепям те светльо да свикате спешно заседание на комисията по ДЮДЮ и НЮНЮ специално за анонимко!

    ОтговорИзтриване
  9. Извинете за грешките ама днес се здрависах с един човек.... и пиша само с лявата ръка да не си ползвам другата де...

    ОтговорИзтриване
  10. Таня що не му взе автографна един празен лист освен здрависването пък аз ще ти кажа после какво ще правим с него :)))

    ОтговорИзтриване
  11. Светльо и аз мисля че е време вече да изкараме анонимния на светло, пък щам обещава мезонет няма да го мушкаме в комина :))))

    ОтговорИзтриване
  12. Браво приятели, радвам се че сте изкарали чудесно! А аз престова време мазах ли мазах , но се надявам в най-скоро време да мога да се включвам в тез мероприятия(разбира се ако ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ ми разреши)!!!

    ОтговорИзтриване
  13. Ха ха Ненко то с автограф всеки знае...

    ОтговорИзтриване
  14. ________________________________________________
    Таня Славова каза: "... открихме моя дву годишен денонощен труд на пук на всички душманиии!..."
    ________________________________________________

    Браво Таня!!!
    И честито!!!
    Весело отпразнуване!!!

    А операция "няма нищо по-хубаво от лошото време ІІ" обезателно трябва да има, няма да ни избяга :-)

    ОтговорИзтриване
  15. Здравейте и от мен. Чета коментарите и си мисля, че някак останаха незабелязани зададените от Nicki Nnight въпроси. А те са от съществено значение. Поддържам колегата и очаквам отговори.;) А що се отнася до следващото "подгизване", моля имайте ме и мен предвид!:-) До скоро!

    ОтговорИзтриване
  16. Изказвам благодарност на нашите приятели от Клисура, че не дойдоха, .....
    ..... просто не ми е ясно как щяхме да се поберем под така наречения "заслон", ако бяхме с няколко човека в повече :-)))))))

    .... всъщност знае ли човек, дето казва човек -"сърце да е широко" :-))))))

    Другия път не ми се скатавайте изобщо!!!

    ОтговорИзтриване
  17. Май снимките доста са ви харесалииииии !!!
    А сега за въпросите - първо " ДРУГИ КЪМПИНГУВАЩИ НЯМАШЕ !
    второ - виж отговор първи !
    трето - палатката е обща семейна собственост на Димови!
    четвърто журналистите да се научат да ми отварят страницата във Фейсбук и да не пропускат редовно да се информират на еснаф сопот . ком

    ОтговорИзтриване
  18. Машалла бе маскара , казано на чист български. Как ти дойде на акъла бре.... От "АРЕНА" и "ЗАМУНДА" трябва да те вземат на щат.

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук