публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

петък, 24 септември 2010 г.

Анкетата приключи!

Драги съеснафници,
Гласуването в анкетата приключи.
Както се казва- Кой гласувАл, гласувАл! Кака сЪ ожени

Читателите(е, може би и на някое друго Ай Пи) дадоха своята дума:

За достоверност при запазването за бъдните поколения, на обстоятелствата породили еснафския глад... извинявам се- гняв, като притурка, запазвам в архив следните драматични редове:
____________________________________________


Извънредно съобщение: Очаквайте пълен фоторепортаж от автоцензурираното светско събитие. Без цензура. Без автоцензура. Да живее свободата на словото и снимкопоказването !!! Да живее свободното слюнкоотделяне!!! (АдМИН)
Господа, госпожи и госпожици!

Форумът вече не е същия!

Заличени са най- брутално, безценни за еснафското слюноотделяне, източници на вдъхновение. На лице е грубо погазване на свещенните права на админа, единствен той да поправя, преправя, трие, бърше, гаври и заличава.

Цитирам нашего председателя:

"Г-н esnaf sopot те такоова безобразие и в сродните на сродни нам форуми го няма!!! Та къде отиде демокрацията и свободата на словото, печата и тям подобни думички???? Поне като не сме яли то очите да оплакнем като хората :(( Аз протестирам и приканвам и другите воайори на кулинарното изкуство да изразят публично протеста си срещу АНТИДЕМОКРАЦИЯТА във форума!!!!"
Глас председателски- глас божи

Пускам едноседмична анкета, която ще изрази желанието на мнозинството...

следва анкетата...
____________________________________________

В очакване сме всички, да бъде изпълнена волята на мнозинството!

В интерес на истината всички опитахме вече от вкусните катми и баклава, но хоратата в случая е за снимки.....

P.S. .... също се очакват и идеи за нова анкета- примерно на тема- как трябва да се държи нашият двуличен съфорумник Е. Д. по чуждите форуми? Да продължава ли да плюе постоянно официалната линия на групата, само в редки екстре(екскре)мни ситуации, или въобще да си затваря плювалника?
.... но това са примерни тема и въпроси. Очаквам предложения, защото да си призная- лично аз съм пристрастен- тоя Е.Д. постоянно ми краде проектите за прикладите- КАФА!!!


Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

4 коментара:

  1. аз мисля че няма лошо Е.Д.да си пише тук там из форумите но това за прикладите е лошо , лично аз съм виждал че не само ти краде проектите но ти подбива и цената:-))))))))

    ОтговорИзтриване
  2. После въздухар ме наричат :-\
    ми то все опираме до ниво проект и....

    ОтговорИзтриване
  3. Доста хора в други теми (и на други места) повдигнаха въпроса за поведението на Е.Д. по разни форуми, а сега никой нищо не казва !?! Защо !?!

    ;-)

    ... притеснен съм че анкетата пропада :-( ...

    ОтговорИзтриване
  4. Админчееее ... не знам, кой на кого краде прикладите ама ти редовно плагиатстваш постове ат разни форуми ... :))))

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук