публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

четвъртък, 14 октомври 2010 г.

Анкета ІІ приключи.

Гласуването и във втората анкета приключи. Резултатите са тези:



Значи остава положението (вече изгласувано) с ограничение в съдържанието на публикуваните материали.

Това беше.

За архив пействам и текста към анкетата:
_____________архив______________

Като се размислих- кой съм аз, че да цензурирам писанията тук!? В края на краищата не съм пъдар някакъв - нека направим анкета, която ще отреди какъв трябва да е регламента. Искам да отговорим на въпроса, при всичката условност на понятието"неподходящо съдържание за непълнолетни".



Връщам оригиналния облик на статията, породила анкетата. Е.... успоредно с това трябва да върви и предупреждението , което всички сте прочели, след като четете това.


Предупреждението за съдържание се отваря, и ще се отваря на всеки, който иска да влезе във форума.


-При решение НЕ , свободата е пълна, а предупреждението остава. Няма как (виж тук) .

-При решение ДА , можем да премахнем предупреждението , но така наречения "неподходящ за непълнолетни" елемент в статията , трябва да бъде променен от автора на статията.

_____________________
edit: Тъй като снимката която породи тази анкета, е автоцензурирана* от бай Автор , махам предупреждението (което не знам дали стана ясно- не е мой каприз, а задължително условие на Blogger , осигуряващ хоста).
Анкетата обаче остава: гласувайте!

*прибързано според мен- към този момент остават цели три дни до края на анкетата.


esnaf sopot
_____________архив______________


Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

2 коментара:

  1. Този коментар бе премахнат от автора.

    ОтговорИзтриване
  2. На горното място имаше коментар,който бях написал без да знам някои обстоятелства, и който изтрих, тъй като на техен фон изглеждаше нелепо.....

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук