публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

понеделник, 3 януари 2011 г.

Предложение за анкета

На вниманието на форумната управа!!!!
Предлагам анкета със заглавие "Нужно ли е да се направи профилактина на ВИП сътрудниците"
Мотивите ми са продиктувани от факта, че форумът е свободен и всеки може да получи достъп до статиите, които се пишат тук.
Но от друга страна налице са достатъчно голям брой ВИП сътрудници, от които една част от тях нито участват със статии във форума, нито дори с коментари.
Предлагам тези, които явно имат права на ВИП сътрудници, но явно не са заинтересувани да пишат нито статии и коментари да им се отнемат тези права и да си останат обикновенни четящи посетители, каквито всъщност са си.
Повтарям още веднъж. Става дума за тези колеги от списъка, които не само нямат само нито една статия, а дори и един коментар. Нека някои колеги не ме разберат погрешно.

10 коментара:

  1. Нека уточня отново, че въпросната анкета се отнася не за новосъздадения ВИП-Форум, а за текущия обикновен еснафски форум.

    ОтговорИзтриване
  2. Значи грешно съм разбрал, трябвало е да направя анкета за текущият форум.
    Пускам втора анкета , нека досегашната седи, смятам че не си пречат.

    ОтговорИзтриване
  3. А бе... това "профилактика" на форума ми е познато от някъде, знам ли.
    ... но що го не намирам :p ... туй не знам !?
    Явно задаващата се (евентуална) профилактика тук, е вече реалност другЪде :j

    ОтговорИзтриване
  4. Питай Калина Малина къде и изчезна последния пост. :c

    ОтговорИзтриване
  5. Kalina_Malina, дека ти изчезнА последниот пост бре моме????
    (па и не само твойот, не самоооо.. )????

    :m Ако сакате постот да ви не чезне, да се не губи.... па немойте да постите бре :c

    ОтговорИзтриване
  6. Не знам, Евгени. Не знам. Не стига, че научният ми труд, посветен на груповата динамика беше изтрит, ами сега и най-четеният пост изчезна. Тъжна история! Мда!:-):-):-)

    ОтговорИзтриване
  7. ----------------------------
    Kalina_Malina каза: "...Тъжна история! Мда!:-):-):-) "
    ----------------------------
    Е , поне исползвай другите скоби като е тъжно ;-(

    Тъжно наистина...
    ... научният труд, посветен на груповата динамика и аз бих го изтрил, но... The Last(Lost)пост, ...това е вече друго, сърцето ме боли :f като си спомня само...:f

    ОтговорИзтриване
  8. И аз съм за профилактика на форума, разни Гецковци, Жоровци, Веселиновци и т.н. след като не са написали и един ред нямат място при нас. :q

    ОтговорИзтриване
  9. Моля без коментари с елемент на лична нападка !

    Нено,

    1. Не си прав за това, че еди кой си и еди кой си не са написали и един ред- разрови се назад във форума :d . Даже са писали, когато ти не си имал и хал хабер да пишеш тук. Не те хокам, не искам така да звучи :t, просто пояснявам, че това не отговаря на истината....

    2. Пишеш коментара не от профила си, т. е. като Нено(име/url), а не като Neno.
    Само да поясня, че тези коментари са си равноправни като коментари, но не се броят за коментари на профила. това искам да е ясно още от сега, да няма изненадани после :k

    ОтговорИзтриване
  10. Ок както кажеш, все пак ти си шефа!!! :q

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук