публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

петък, 11 март 2011 г.

Четвъртъчни акценти...


  • Бутилката ром, по-популярна сред еснафските среди като "Ромът страдалец" , вече си има нов дом- кафез, и няма да виси застрашително, обесена за врата, над главата на председателя За новите дрехи на рома, трябва да благодарим на Н.Пингелов


  • Еснафското бурканче горкото, съвсем се опоска- празно, без стотинка даже-ей тъй, за кадем поне
Криза е !!


_____________________________
Публикувал: evgeni

6 коментара:

  1. E как така ще му благодарим на Н.Пингелов?!Аз съм истински разстроена за съдбата на ромчето.:b

    ОтговорИзтриване
  2. Не му е леко на ромчето :f но се надявам присъдата му да изтече по-скоро :o

    ОтговорИзтриване
  3. ----------------------------------
    цитат от статията:
    "...За новите дрехи на рома...
    "
    ----------------------------------
    Да си призная, до момента не бях виждал ром с нови дрехи :j

    ОтговорИзтриване
  4. А горкото бурканче,за него никой нищо не казва!От доста време не е било така празно !

    ОтговорИзтриване
  5. Горкият Ром...Пут какъв стрес е бил досега, просто не знам. А бурканчето Пут какво напрежение е било горкото горканче, та да остане така празно...

    ОтговорИзтриване
  6. А бе разсипници сме ние :d
    В най- скоро време сигурно ще го продадем и самото бурканче, пардон, горканче :f , та да плющим луканка :l

    Подписвам се пут това !

    А бе Пингелов, я да му измайсториш един кафез и на тоз горкан :m , че да се свърти и той завалията с някоя друга стотинка... !

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук