публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

неделя, 26 декември 2010 г.

Многогодишни награди на еснафския форум (2008-2010)- фото отчет


плакатът







И така, дойде датата- деветнадесетий декемврий, лето две хиляди и десето......

Админът, типично в негов стил се ската...
Наложи се аз да раздам наградите, артикулирайки с микрофон, на който за пръв път казвах нещо, сценарий който за пръв път виждах(честна дума) , дистанционен спусък за слайдовете, и бастун, който глътнах в началото, и изплюх към края на номинациите...
--------------------
Първа част:
---------------------

Награда за най-коментирана публикация:


Наградата отиде при Таня Славова за статията ”Локууууум” със 65 до момента коментара.


Награда за дебют:


Наградата бе присъдена на Таня Н.
На въпросът "Трудно ли е първият път?", тя отговори "Всеки първи път е труден"...



Поощрителна награда:


Грамотата и паричната награда отидоха при Neno. Явно разчустван от жеста, председателя още на сцената ми подшушна на ухо, че за догодина ме освобождава от членски внос..



Награда за цялостен принос:


Наградата се (си) присъди на esnaf sopot . Успяхме да осъществим и скайп връзка със скандалния админ, но когато му потърсихме сметка, връзката мистериозно се разпадна...




--------------------
Втора част:
-------------------
-



Награда за чуждестранен кореспондент:


Номинирани:
Kalina_Malina- мисия Лондон, и две мисии Истанбул
Таня Славова – Египетска мисия
Таня Георгиева- мисия Тадж Махал
geri- мисия Истанбул

Наградата се присъди на Таня Георгиева.
Тъй като мисията е все още активна, kiril_qg взе грамотата, като обеща да не злоупотребява(много), с паричната награда на съпругата си..




Награда за сроден форум:
...този път не се присъди...





Награда за сроден блог:

Номинирани:
evgeni , моя милост, със статията “Трявна и занаятите”
geri , със статията “Кюфтенца със бял сос”
getzpipes със “Виц на дъблински шофьор”


Наградата грабна под носа ми, geri . Представа си нямате каква психическа енергия ми костваше тази целувка....


------------------
Трета част:
------------------


Награда за коментар:

Номинирани:
‡† Nicki † Night †‡ , с коментара “Аз лично от вчера вечер и днес гъбясах и подгизнах от мъжки целувки........”,
evgeni , с коментара “Ха сега де!? Като пиша- К'ви ги пиша!? Като не пиша- Що не пиша!?”
Анонимец Храбър с коментара ” Ми,..... въобразявате си..”
kiril_qg с коментара “Благодаря ви от името на моята мила съпруга...”
Kalina_Malina с коментара “Кратко обръщение към админа”
esnaf sopot с коментара “ ти пък сега- да те не целуне чичко админ веднъж дваж...”
svetlio с коментара “Още един живот да пестя , пак няма да мога да си позволя подобен разкош" .


Наградата се присъди на kiril_qg. Този път той дойде на сцената, за да вземе персоналната си грамота. Обеща да злоупотреби, и то сериозно, с паричната си награда...




Награда “Форумен будител”:

Номинирани:
evgeni, със статията “Шипка 2010- е бива ли така, братя и сестри”
esnaf sopot, със статията “Последен пост на един виртуален еснаф”
‡† Nicki † Night †‡ , със статии, породили няколко масови анкети, и довели до корекции във форумните правила, популярни като “втората поправка”, или “поправката ‡† Nicki † Night †‡”

Наградата грабна ‡† Nicki † Night †‡ .
Историята ще остане безмълвна по въпроса- къде се намира дясната му ръка(наше ляво) в момента на снимката? Когато му бе зададен въпроса, той повдигна многозначително другата си вежда...




Награда за най-стремително напредващ списувач:

Номинирани, и припознати като стремително напредващи, бяха:
Kalina_Malina
geri
Таня Славова

Наградата отиде при Kalina_Malina.
Kalina_M... пътьом грабна и допълнителен чек , заради доказани, дълбоки познания в областта на българската граматика...



---------------------------
Четвърта част:
---------------------------



И накрая, черешката на сладоледа, маслинката на шопската салата, а именно връчването на златен приз:




награда Форумник на годината:


Номинирани:
evgeni
Таня Славова
‡† Nicki † Night †‡


Най-престижната форумна награда, абсолютно заслужено, грабна Таня Славова!!!
На нас не ни остана нищо друго, освен да и честитим(през зъби) , и да се надяваме нататък, дай боже и нас да ни огрее...

_____________________________

Публикувал: evgeni

Photobucket

3 коментара:

  1. Само да допълня, че въпросната вечер подгизнах и гъбясах от целувки:g:g:g, които целувки бидоха ту женски ту мъжки....:p

    ОтговорИзтриване
  2. чорбаджи Дарьо28 декември 2010 г. в 2:19

    Бравас.Чудесни сте.Радвам се ,че си спретвате готини купони и винаги имате заряд за тях,а не ви липсват и идеи Родолюбив комитет КРУМ СТРАШНИЙ-Шумен ви поздравява като ви желая здраве на всички вас и семействата ви,а също и 200 метра около къщи

    чорбаджи Дарьо - виден шуменски изедник
    (изедник щото каквото ми сипят го ...изядам ) :s

    ОтговорИзтриване
  3. Вечерта беше повече от вълнуваща, което дължим изцяло на Евгени, защото Админа отново се ската!
    Ще очакваме с нетърпение и следващите наградиииии !!!!!

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук