публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

сряда, 7 октомври 2009 г.

Летен романс :-)


Най-после Памела Андерсън намери мъжа на своето огромно сърце. По непотвърдени данни това е известният български комита NickiNight*. За съжаление радостта и бидела кратка, защото отечеството не чака. Воеводата целунал красавицата по челото с думите:

-Мила ми Памело . Знай, че после отечеството си съм обичал най-много тебе...

след което немедлено потеглил по неотложните комитетски дела...


Фотографът е запечатал момента в който съкрушената Памела Андерсън е хванала блузката си, за да я съблече, и забърше сълзите си с нея, както и да помаха за "сбогом"


... За съжаление следващите снимки не са станали на фокус поради безпричинно изпотяване на лещите на обектива , физичен феномен, който тепърва ще бъде анализиран...




Все пак Йожен Дьолакроа явно е бил някъде на близо, и веднага изплагиатствал сюжета за френската история. От картината му до някъде можем да добием представа за драматизма на случилото се
----------------------------------------------------
* Твърди се, че нашенецът омаял чужденката с историческото разкритие, че най-древните спасители всъщност са Клисурци, заселили се по нашето черноморие още в древността, и които спасявали който минел от там. Показал и също античен бронзов буй от късния халколит.. Въпросниат буй е намерен съвсем случайно в каца със зеле от виден Клисурски историк, но за това как е станало ,ще посветим специална статия.

Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

13 коментара:

  1. Гена,
    Отдавна не бях влизал в еснафа. Супер илюстрации. Завиждам ти благородно.

    ОтговорИзтриване
  2. ...чак и аз сам на себе си си завидях.
    ...Трябва да уточня, че бронзовия буй беше в изключително запазено състояние и все още работещ. Малко ни отне време за да го почистим от зелето, защото види се дълго време беше употребяван по не пряко предназначение. По думи на Памела, буя леко насолявал на вкус, но все още не е ясно дали от морската вода или от зелевата пресольовица.

    ОтговорИзтриване
  3. "NickiNight каза...
    ...чак и аз сам на себе си си завидях."


    Ми то направо си е за завист, с най- известната блондинка под ръка, и зимнината готова....:-)))
    На Памела да кажеш да не прекалява със зелето, че ще и текнат киселини :-)))))
    ...за газовете да не говорим...

    ОтговорИзтриване
  4. А бе тая патина много хубава ми се види! Явно буя доста векове е притискал зеленце :-)

    ОтговорИзтриване
  5. А бе esnaf sopot , стига си се шегувал на гърба на хората БЕ!!!

    ОтговорИзтриване
  6. ..няма недосегаеми личности за Еснаф Сопот! ...Това видни клисурски историци....това комити....въобще никой не може да се изплъзне от зоркото око на Еснаф Сопот.

    ОтговорИзтриване
  7. "Воеводата целунал красавицата по челото....."...Силно се съмнявам, че воеводата е целунал Памчето по челото, по-скоро се е равил като прасенце в тикви, ама нека той да каже.

    ОтговорИзтриване
  8. За какво му е на воеводата да се занимава с комитски дела. С тази руса палавница, с тези ОГРОМНИ "очи", по-скоро бизнес да предприеме,виж, така една млекоцентрала да отвори и вече няма да има право да се извинява, че не е донесъл Айрян в еснафа.

    ОтговорИзтриване
  9. Че то комита, комита, ама комитлък без Айрян не може...

    ОтговорИзтриване
  10. ...препоръка към Есанф Сопот!!!!...Да обясни на видните клисурски историци да не се подписват под анонимки.
    То в Клисура и Сопот и глухите и слепите, ще допълня и компютърно неграмотните разбраха, че по псевдонима "Анонимен" се крие един виден клисурски историк с археологически постижения.
    ...ами той да обясни за бУя, как го е намерил и къде го е намерил.

    ОтговорИзтриване
  11. NickiNight,
    тя жаждата за айрян покосява на ред -мало и голямо,старо и младо, явно или анонимно :-)))
    ...а този Анонимец храбър, наистина да вземе за обясни по-подробно за тоз бУй, и дали е само той!? Щото тая очевидна и непреодолима жажда за айрян ми е малко съмнителна. Хубаво момче, ама го гори за айрян:-))))

    ОтговорИзтриване
  12. Искам да попитам NickiNight, вярно ли е че перото на шапката Му ( вж. снимката ) е от трътка на млада орлица, взето по времето когато мъжкия орел решавал "лидерски" проблем в тройната коалиция с рака и щуката?
    :-)))))

    ОтговорИзтриване
  13. ...честно казано хич не знаех за страничните занимания на мъжкия.

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук