публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

петък, 23 април 2010 г.

Закриване на галериите на някои майстори от "Занаятчийски Еснафъ"

На заседание на сдружение "Сопотски Еснафъ" от 14. 01. 2010 бе взето решение за изключване на някои членове от сдружението заради продължително неплащане на членски внос (членския внос възлиза на 12 лв. годишно). Сред изключените членове попаднаха и майсторите Данчо Узунов, Георги Тодоров, и Стефан Градинаров. Три месеца и половина по-късно нито един от изброените по-горе занаятчии не е погасил задълженията си и изявил желание за възтановяване на членството си , поради което сдружението прибягва до реципрочна стъпка, а именно заличаването в настоящия сайт на галериите на въпросните занаятчии.

Все пак в израз на добра воля, сдружението запазва за известно време в отдел "препратки", банерите за връзки към сайтовете на тези майстори, в очакване на ответни препратки . Ако и това не стане, горе описаните банери също ще бъдат заличени.
__________________________
Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

6 коментара:

  1. Еййй... рекоха и го сториха тези еснафи.
    Еснафите са строги, но справедливи...нали?
    Като се замисля, добре че нямам и аз галерия, че недай си Боже пропусна нещо с членския..(внос де..), като нищо този Админ ще ми заличи и моята галерия.
    Хич ми не требе да съм занаятчия...Ще си стоя прост еснафин.

    ОтговорИзтриване
  2. Аз да ти кажа, гледам да съм редовен, ... да не ми гръмне и на мен галерийката ;-(

    ОтговорИзтриване
  3. Това е справедливо решение! Ако искаме хората да са коректни с нас, ние също трябва да сме точни с другите!

    ОтговорИзтриване
  4. Абе и аз макар, че съм председател гледам да съм от редовните, щото пустия му еснафин е много лют и не признава нито шеф нито редови :)))

    ОтговорИзтриване
  5. Като ще се люспим, барем да е качествено... До кога да върна и членската карта???

    ОтговорИзтриване
  6. Не става въпрос за връщане на карти, Жоро.

    Знаеш, винаги си добре дошъл в еснафа.

    Ти си част от нас, още от самото начало, от идеята за това сдружение изобщо.

    Действително грях имаме специално към Теб, че никой (АЗ СЪЩО!) не те извести. Ти пък не се появи изобщо през туй време,и съжалявам че от тази публикация научи.

    Сигурен съм че ще се разберем. Колеги сме. Приятели сме. Хора сме.

    Винаги си добре дошъл в еснафа! Винаги!

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук