публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

сряда, 25 август 2010 г.

Шипка 2010


Ето му на админа сърбежа, че да му мине меракът за снимки....
Цъкни тук

39 коментара:

  1. EEEEEEeeeeeeeeЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!!!!

    Друг шербет е туй!!!!

    Ха така, да се разбере че Еснафите са ходили някъде бре!!!!!

    Още веднъж поздравления за участието, в четвъртък ще разказвате. Ама е друго тъй, с наличен снимков материал да има подготовка, иначе как ще засека ако послъгвате тук там, а? :-))))))))))))))

    ОтговорИзтриване
  2. Тъй, тъй и да е видно кой къде е ходил, че тази година като нямаше проверка на наличния състав снимките останаха като доказателство

    ОтговорИзтриване
  3. А-ааааа и да не забравяяяя - браво на фотографите все пак !!!!

    ОтговорИзтриване
  4. Бравос момчета , дори и в тези дрехи нямате грешка!!!

    ОтговорИзтриване
  5. Прав си Кире справиха се чудесно и в тези роли , защото са добро във всичко - то по-трудно е отрицателен герой да играеш...
    За да гледа публиката истинска , достоверна възстановка трябват и добри и лоши... Браво момчета!

    ОтговорИзтриване
  6. Кирил каза..."Бравос момчета , дори и в тези дрехи нямате грешка!!!"
    ----------------------------------------------

    А пък без дрехи хептен нямаше да имате грешка :-))))))))))

    Апропо.... като стана реч за дрехите- Вашите по-бледи ми се видяха на фона на останалите нещо...
    ... с много серт прах ги перете, ей ;-))))

    ОтговорИзтриване
  7. "А пък без дрехи хептен нямаше да имате грешка :-))))))))))"...Ти да видиш без дрехи какви са, особено в разни джакузита-макузита с по няколко котейли в ръка...

    ОтговорИзтриване
  8. Айдееее.....другаря Щирлиц пак се появи

    ОтговорИзтриване
  9. Нещо много сърказъм виждам изказа на анонимния Другар, това от завист ще да бъте!!! :)))))

    ОтговорИзтриване
  10. Тъй, тъй някои сме родени за джакузита - макузита други на дежурства са обречени ... ама има време и да си сменим ролите...или още по добре да го направим заедно!

    ОтговорИзтриване
  11. А пък еснафките, кога успяха да се пристрастят към алкохола, не зная!?

    И въобще, щом са били, и най-вече пили на "Хисарбасейн 2010", защо се крият- нека споделят. Т'ва за мен не са никакви патриоти >:-\ ...честно!!!

    ОтговорИзтриване
  12. Тъй ами да си кажат право. Ако все още е останало в тях колегиално чувство и уважение към другите.
    И още....... Тия коктейли ...моктейли техни ли са си, от басейна ли им ги предоставиха организаторите или си ги донесоха от еснафа. Да си кажат ако са патриоти....:-))))

    ОтговорИзтриване
  13. ааааа патриоти са , банските са техни и коктийлите са техни само незнам имат ли разрешение да се къпят в басейните на съседни нам общини , но като гледам ПРЕДСЕДАТЕЛЯТ на еснафа и той етам та сигурно имат

    ОтговорИзтриване
  14. :-))))))
    Това "...имат ли разрешение да се къпят в басейните на съседни нам общини..." особено ми хареса. Въобще тук се оказа, има доста зоП за Езоп :-))))))

    А за ПРЕДСЕДАТЕЛЯ- ето го:

    снимка

    Както би казал отново Анонимец Храбър:
    -Мммм! Хубаво е да си председател...

    ОтговорИзтриване
  15. Ееее, толкова млад, а вече го цитират...

    ОтговорИзтриване
  16. Моля, моля! Банските са си наши, коктейлите безалкохолни, имахме разрешение от двама от трима членове на УС и освен това Председателя осигури и пътните...и не само!
    Ама да ви кажа,че... извинете да споделя колегиално ... че ‡† Nicki † Nnight †‡ също беше там ... и то с цял харем, може да се кажи и неговия коктейл хич не беше безалкохолен, поне така показа дрегера при проверката...

    ОтговорИзтриване
  17. За ‡† Nicki † Nnight †‡ имаме и снимкиииииии....

    ОтговорИзтриване
  18. ‡† Nicki † Nnight †‡ ти нищо ли не знаеш за коктейлите моктейлите ААААА

    ОтговорИзтриване
  19. Ей колеги внимавайте какво пишете, не му е сега нито времето , нито мястото, че таз тема много актуална посещава се от Белозем, от Карлово, от столицата даже... да си говорим нещата очи в очи в джакузито .....

    ОтговорИзтриване
  20. Е това леко ме тревожи. Че коктейла не беше безалкохолен и най-вече, че трябваше първо да го съгласувам предварително с управителния съвет и да поискам одобрение за съдържанието на алкохола в коктейла.
    Иначе нарочно се насочих към този вид коктейл и по-точно цвета му, за да е в тон със турско синята ми османска риза. Която пък от други сродни нам сайтове, стана известно, че е ушита във военното иператорското шивашко ателие на султан Абдул Хамид ІІ

    ОтговорИзтриване
  21. как ще говорите в джакузито като там устите ви са заети от "безалкохолни" коктейли...моктейли

    ОтговорИзтриване
  22. ------------------------------------------------
    Таня Славова каза: "...поне така показа дрегера при проверката..."
    ------------------------------------------------

    То дрегера бива, ама гайгера да не забие стрелката, че лошо :-(

    Такъв коктейл ще да е част от подготовката за някоя нощна възтановка :-))))

    ОтговорИзтриване
  23. Много моля,трябва да има уважение един към друг тук в нашоят съюз(сдружение),няма лощо щом сте участвали в масовото къпане,но СПОМЕНАХТЕЛИ НЯКЪДЕ ,ЧЕ СТЕ ПРЕДСТАВИТЕЛИ НА сЪюЗ, т.е. сдружение "занаятчийски еснафъ" ?

    А СПОМЕНАХТЕЛИ НА РЕПОРТЕРИТЕ КОИ СТЕ,ОТКЪДЕ СТЕ,КЪДЕ ЧЛЕНУВАТЕ,ОТКЪДЕ ИМАТЕ БАНСКИ,КАКВИ ДРУГИ МЕРОПРИЯТИЯ СТЕ УЧАСТВАЛИ ИЛИ ОРГАНИЗИРАЛИ?

    А?
    -------------------------
    Евгени Димов:
    плагиат

    ОтговорИзтриване
  24. Право им го каза Евгени. Барабар с председателя, ако това не е грубо погазване на "Устава", здраве му кажи...Та нали сме колеги, какво колегиалност от тях, след като не искат да споделят своите впечатления...

    ОтговорИзтриване
  25. Не ми говори за нашего председателя >:-\

    Преяжда с власт и черен хайвер по вечерни партита разни.... с други членове на управителния съвет, разни ... >:-\

    последно време... като гледам снимките... и със жени преяжда,... разни

    Въобще безобразия се вършат тука РАЗНИ !!!

    ОтговорИзтриване
  26. Така и така сте почнали да интерпретирате с елементи и полуцитати на сродни нам сайтове.
    За да е пълно всичко поне ги цитирайте и с правописните и пунктуационните грешки...
    Така де... Като ще е гарга да е черна и да е рошава.

    ОтговорИзтриване
  27. Ееее, мислиш ли, че можем като тях бре, Повелителю на коктейлите...То и да се пънем, чак толкова груби правописни и пунтуационни грешки трудно бихме направили.

    ОтговорИзтриване
  28. Лелееее ... лелееее ... като пусна пост и настава такова оживлениеее ... тори най-пасивните стават активни и чак се регистрират нови...

    ОтговорИзтриване
  29. Ееее, Повелителко на джакузитата-макузитата, аз се чуствам щастлив, че те познавам. Като знам колко си бойка...

    ОтговорИзтриване
  30. Хеййй АНОНИМЕН вземи се регистрирай вече ... затова членски внос не се взема ...

    ОтговорИзтриване
  31. Блокбастър за еснафския форум !!!
    30 коментара!!!
    ... всъщност... вече 31 :-)))))

    ОтговорИзтриване
  32. Ейде, дано станат 100, че някой да си вземе наградата...и да я сподели в някое джакузи-макузи с коктейли-моктейли...

    ОтговорИзтриване
  33. Г-н председателю имам предложение. Нека управителния съвет да седне и да помисли задълбочено по въпроса за банските. Не е ли време да се заделят средства за създаване на еснафски гардероб с въпросните атрибути , съобразени с природните дадености на дамите от еснафа, та да радват погледите на мъжката половина от сдружението.

    ОтговорИзтриване
  34. Мисля че мъжката половина от сдружението ще се радва повече, ако дамите от еснафа не са с, цитирам: "атрибути, съобразени с природните им дадености", а просто по атрибути ;-)))))))

    ОтговорИзтриване
  35. Евгени не знам какво против преяждането имащ против в крайна сметка сега ми се е паднало, пък да не си отварям устата за разните клубни карти за телефон и т.н. :)))

    ОтговорИзтриване
  36. Между другото като се позамислих малко върху горните постове ми се струва, че е време да сложим малко ред и дисциплина в еснафския живот и да стегнем тая разпасана команда, затова като председател на сдружението издавам ЗАПОВЕД от днес нататък да няма свободно правене на разни работи на членове на Еснафа с жените им. Който е замисллил такова нещо да го съгласува предварително с ръководството и само след изрично разрешение от ръководството да извършва гореспоменатите мероприятия.
    Да бъдат съгласувани с ръководството вида, цвета и релефа на използваните средства и помощни материали при провеждане на мероприятията и след това да се дава строг отчет пред ръководството.
    Да бъдат известени медиите за провеждане на мероприятието и изрично да се каже провеждащия го на кое сдружение е член и с какви средства и реквизит е използвал.
    За сега това пък по нататък ако няма резултати може да има и още :)))

    ОтговорИзтриване
  37. Ей,те това е егати безобразието...Както би казал старият мангал:-"У чавета не найсе феродо". Така и нашего председателя нема спирачки т.е. задръжки...

    ОтговорИзтриване
  38. Хич и не предполагах, че моята безобидна публикация ще предизвика толква много брожения в наши,сродни и не до там сродни нам форуми..

    ОтговорИзтриване
  39. Какво в предвид имаш, под "не до там сродни нам форуми" ?
    Дай линк де!

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук