публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

неделя, 19 септември 2010 г.

За махленските крамоли и наддумки, или за дребните душички и големите дела, или самокритика на един еснафин :-) .. или епилогъ на една затрита....

Издъних се .

...сега всички ще ми обърнат гръб...



Позволих си публично, и то в сродни нам форуми, да заклеймя моите другари и другарини по четвъртъчно еснафско тегло, като принизих борбата им за правда и свобода, наричайки я , цитирам с огромно себеотвращение:" махленските крамоли и наддумки". Подцених също и високо аналитичния и познавателен разбор на тема "групова динамика"
Посипвам си главата с пепелПростете ми приятели! Простете ми, въпреки че не заслужавам дори да ме удостоите с ненавист и омерзение...

Загледах се в тазгодишният календар на отскоро близък нам съюз, и прозрях- всичко е закодирано още на него:


Моля, дайте предложения за текстове в полетата

И нека в лявото поле се постави най-мерзкия и безпощаден за мен текст!

P.S. Само не казвайте на К.............

------------------------------------------------
edit 1: тук, на тази стена на плача, ще бъдат онагледявани всички предложения за текст в полетата...

1. 2.
3. 4.
5. 6.
7. 8.****************

9?


--------------------------------------------------

edit 2: и не само ‡† Nicki † Nnight †‡ знае да срийншотва(ще да рече, да застрелва екрана) :



---------------------------------------------------

edit 3: Снимка No 8 e премахната по молба на лицето, което беше на нея.
Администраторът на блог-форума поднася своите извинения на засегнатите, заедно с уверението че всичко това е направено само и единствено в рамките на шегата. Не е целена обида към никого...

esnaf sopot
(11.08.2011г)
---------------------------------------------------

Публикувал:Евгени Димов
Photobucket

51 коментара:

  1. Ех, ЕвгениЙ, повдигате таз толкоз болезнена тема за мен, която беше подхваната и на едни други интернет честоти. Чувствувам се длъжна да Ви отговоря. Ще започна от там, че наистина сторихте голяма злина като сеЦнахте стремежа за правда на нашите братя и сестри, в това число и моя. Ако ми позволите ще ползувам пак психологията – таз толкоз трудна и не за всеки ум наука, за да кажа, че няма нищо лошо в туй людете да показват емоциите си и да изразяват гнева си. За всинца ни е ясно, че подтиснатият гняв води след себе си таквиз злини, които по-мъдрите от мен са нарекли със засуканите думи „тревожност” и „депресия”. Но в едно сте прав – добре е да знаем как да го изразим тоз гняв. Думата ми е за вида на гнева като такъв. А що се отнася до групата и нейната динамика, чини ми се, че бях достатъчно изчерпателна. Но ако ви е по сърце можем да подхванем темата за ролите на людете в групата. И в тоз ред на мисли шЪ Въ замоля да оставите ролята на „наивник”, щото чини ми се никак не ви приляга. И Ви давам дума, че това ще си остане наша съкровена тайна, която нивгаШ няма да стигне до ушите на Клеопатра. Искрено Ваша!:-)

    ОтговорИзтриване
  2. Първо предложение:
    1надпис от ляво: - Дали ми се вижда GSM-а на снимката, ..а пък тия цървулки така ми тичат.
    2.надпис дясно:-Май това ми е последното участие в календара.
    -------------------
    P.S Ще ме вкарате във филм вие с тази Клеопатра.

    ОтговорИзтриване
  3. Гена какво ти става бе до вчера ти нямаше нищо, да не си изпушил та пишеш такива работи или аз не съм в час с някакви твои действия :((( Ако обичаш внеси яснота че почвам да се тревожа :(((

    ОтговорИзтриване
  4. Ами така е господин Председател, като се скатавате от събиранията и не четете редовно http://www.edinenie-bg.com/phpBB3/viewtopic.php?p=2890#p2890 няма да сте наясно я...

    ОтговорИзтриване
  5. А за поведението на господина Димова немам думи да изкажа своето ВУзмущЕние ... мисля си, че може и до публично порицание да се стигне на Трявна ..., а тона му ХИЧ, ама ХИЧ не ми е по вкуса!!!

    ОтговорИзтриване
  6. Сега като ме светнахте г-це Славова ми стана ясно за какво иде реч, ама пак не виждам каква е вината на г-н нашего секретаря и какво лошо е написал та ще го кастриме, според мен човека си е написал самата истина за прословутата табела.
    Още повече той е един от членовете на тричленката, т. е. едната глава на триглавата ламя, пък нали знаете че срещу началник се пикае само със закопчани гащи, та думата ми е че той е от недосегаемите и не може да бъде критикуван за деиствията му та били те праведни или грешни :))))

    ОтговорИзтриване
  7. Господина Димова е един сущий Пилат Понтийски.
    Демонстрира леко пристрастие дори си позволява критика и после като стане напечено си измива публично клавиатурата(т.е ръцете)и го дава миролюбец.
    Но подозирам аз, че това от една страна може да се дължи на наустановените до сега суми за предплатени фонокарти...
    ..А от друга той да не се числи към стадото на стремско-сопотските пасоми...

    ОтговорИзтриване
  8. Второ предложение:

    надпис от ляво:
    -Къде да го водя тоя хаирсъзин?

    надпис от дясно:
    -Тоя се сбъркА да се натяга...

    ОтговорИзтриване
  9. Между другото темата вече е изтрита, и доказателство за моята мерзост нямааааа!!!!

    http://www.edinenie-bg.com/phpBB3/viewtopic.php?f=4&t=378

    :-)))))))))

    НЪЦ!!!

    ОтговорИзтриване
  10. Недей мисли, че нямаза защото някои предвидливо са направили протоколен screenshot и прилежно е архивиран като доказателство- когато му дойде времето.

    ОтговорИзтриване
  11. ХА-ха как кратко трая радостта на някои и тук и в сродните нам форуми, може ли до безкрай да трие темите ...

    ОтговорИзтриване
  12. Калинааааааа ....
    изгоре ти научния труд :-))))))))
    язък!

    ОтговорИзтриване
  13. Сега предложение:
    от ляво - "Този прекали и затова го правя на воден знак"

    От дясно: "Правиш ме ама съм предвидлив и имам screenshot - прилежно архивиран като доказателство"

    ОтговорИзтриване
  14. Драги ми ЕвгениЙ, за сетен път се натъжи сърДцето ми, като узнах, че Вашите думи за покаяние и прошка са били празни от съдържание. Както сам писахте преди време в един вече не толкова сроден нам форум „за добро или лошо, свещено право на всеки форумник, който открива тема, е да предопределя същността й (на темата), и това става именно с първия пост (поста който дава име на темата)” – шЪ мЪ извините, ама лекичко пипнах по тоз цитат, щот не звучеше много добре. И като видях името на вашия пост рекох си – разкаял се е клетника за стореното зло. Бях готова от цялото си сърДце да Ви простя и да забравя таз неправда. Но прочетох последните Ви думи и от тогава не мога да спра сълзите на разочарование, които напират от моите очи. Нима доказателствата бяха най-важни? Нима не е дваж по-важно онуй чувство на огорчение и печал, което все още стои в нашите души? Питам аз и отговор не ща. Вий си помислете какво да сторите от тук насетне та да възрадвате натъженото ми сърДце и сърДцата на онез, които се бореха за правдата.:-(

    ОтговорИзтриване
  15. Ами браво!?! Само не публикувай тук, че току виж някой се види принуден да трие и тук ...

    ОтговорИзтриване
  16. Гледам, добре СтИ мЪ цитирали от странични веКе нам източници.
    Побързайте! Порадвайте се още малко! .... докато не са я бръснали и тази тема :-))))))))) че както се е почнало :-)))))

    А бе ‡† Nicki † Nnight †‡ , нема ли направо нек'ви ксерокси за монитори бре?
    :-))))))

    ОтговорИзтриване
  17. Изтрит бе сиромаха за правда. За правда и за свобода...
    -------------------------------
    Предложение номер Четири..
    ..в търсене на неудобния
    ЦЪК...

    ОтговорИзтриване
  18. Добре,че админа не се ядосва лесно :)))))

    ОтговорИзтриване
  19. Няма страшно, приятел ми е ;-))))))

    ОтговорИзтриване
  20. Аййдеее втора жертва падна геройски пред бутона
    Delete

    ОтговорИзтриване
  21. Славова, следващият път направо Ша Та БАНнат :-)

    ОтговорИзтриване
  22. Абе като гледам с кво се занимаваш май не само мен ... освен това от там само такива дето рекламират виагра трият ... просто щото на никой не му се налага да я ползва сигурно...:)

    ОтговорИзтриване
  23. "Вече прекалихте и си позволихте да нападнете най-скромния човек от съюза. Ако се появи още едно мнение, ще се възползвам от правото си на администратор и ще изтрия темата."
    За бога, братя и сестри! Къде изчезна плурализмът и свободата на словото във вече Несродни нам форуми? А аз така неистово се забавлявах на класиците на поговорки и умотворения, както и на не до там успешните напъни за разсъждения по комшийски на Цензура на Несродния вече нам форум...Просто не знам...На къде е тръгнал този свят...

    ОтговорИзтриване
  24. Този коментар бе премахнат от автора.

    ОтговорИзтриване
  25. Таня Славова каза...... просто щото на никой не му се налага да я ползва сигурно...:)
    ....Или просто вече и виаграта не помага.
    Онзи ден се поинтересувах... Ей така от обща култура дали има ЙоХеМбЕ на едно местенсце, но ми се отговори отрицателно...
    Вместо туй искаха да ми пробутат Tribulus terrestris :(((

    ОтговорИзтриване
  26. ‡† Nicki † Nnight †‡ обърка се бе човече ... що си триеш сам публикациите ...

    ОтговорИзтриване
  27. Ми като няма кой друг да ме трие...ще се налага сам да се трия.

    ОтговорИзтриване
  28. ААААА !?!?! Няма лииии ... не мисля така пробвай в един друг форум да видиш ...

    ОтговорИзтриване
  29. Аз лично се подразних от изтриването на всички постове, въпреки че от страни като погледна- беше неизбежно. Въпреки всичко- Чофти ми стана. Честно.

    Можеби и ние се пооляхме

    Най- вече се дразнех от грубите нападки към Таня Сл. Тя че е чепат език, чепат е, но не може така да се опитват някои да и запушат устата. Не че и пука специално на нея пък, но- грозна картинка- какво да кажа...

    ОтговорИзтриване
  30. "Можеш да направиш две грешки по пътя към истината: да не го извървиш целия и въобще да не тръгнеш по него."

    ОтговорИзтриване
  31. И на мен не ми стана приятно, че изтриха темата, но какво да се прави много кирливи ризи се изкараха, пък и на свободно четящите и разсъждаващи хора не можеш да им промиеш мозъка и да им казваш какво да мислят и правят и понеже всеки един страничен наблюдател може сам да разбере кой е крив и кой прав и къде са кривиците по- лесно беше да се изтрие темата и да си забием главата в пясъка отколкото да си признаем грешките и да намерим изход от тази ситуация.
    На мен лично ми беше особенно забавно да чета постовете на Люсито, защото разсъждението и писането като понятия бяха на свертлинни години от него, но какво да се прави, Жоро за пореден път наложи вето на мнението на другите.
    Съжалявам само, че съм си мислел и надявал, че ще можем да запазим поне някакви дипломатични отношения с тези хора, защото за приятелски вече не може да става дума, но явно съм се лъгал.

    ОтговорИзтриване
  32. Еййй като ви чета за миг си помислих да не съм сбъркал бутоните и да съм влязъл в не до там сродни нам форуми :())))....
    Абе хора какви ги пишете брееее? Това е еснафския форум. Много сериозно го давате.. Тук е царството на сатирата и безпардонния хумор.
    ...Другарю Админ,
    Стига с тия самобичувания щото вече прекали.
    Ще видиш ти кой се е поолял:((( Казах ти чети изначало да видиш кой ритна пръв кошера с пчелите.
    Речено е "Ако те ударят по едната страна, обърни и другата..."
    Е ние трета страна нямаме, какво следва задника си ли някой да си подложи :())))
    А ти Другарю Председател ...
    Разкрит си! Комплоти и тайни срещи на високо равнище организираш а? :)))))

    ОтговорИзтриване
  33. към ‡† Nicki † Nnight †‡:
    Вече прекалихте и си позволихте да нападнете най-скромния човек от сдружението- админа. Ако се появи още едно мнение, ще се възползвам от таланта си на заядливец и ще почна да Ви дъФча, дъФча, та ще Ви изплюя, когато ми станете безвкусен.

    ... а... кошера още от тук почна да се рита, ако мЪ рЪзбираш на кЪде бия ;-)

    И продължавам да мисля, че и двете страни по едно време започнаха да се замерят с ^*#на , по един доста изненадващ лично за мен начин. Чети изначало скрийншотовете да видиш ;-)
    Ако нямаш, да ти пратя :-)))))))))

    ОтговорИзтриване
  34. -------------------------------------
    ‡† Nicki † Nnight †‡ каза:
    "А ти Другарю Председател ...Комплоти и тайни срещи на високо равнище организираш а? :)))))"

    -------------------------------------
    Виж ти :-)))
    Пък аз наивникът, на екскурзия си мислех че отиваме :-)

    ОтговорИзтриване
  35. :)))))
    Някой май не е чел изказването ми по- горе за тричленката и това, че простосмъртните не могат да се бъркат в работите и. Пък ако беше компЛот то нямаше да пиша във форума та да го четат всички па били те от сродни или не дотам сродни на нам огганизации, а щяхме да се разберем по телефона на скришно :)))

    ОтговорИзтриване
  36. esnaf sopot каза... ... а... кошера още от тук почна да се рита, ако мЪ рЪзбираш на кЪде бия ;-)
    Пак не си прав...а може и да не си и седнал..от де да те знам. (най-вероятно си легнал).
    Искаш да сравняваме датите на постовете ли? Ако е тъй сам ще се убедиш в противното. А когато се налага да се бориш с прасета няма как да не се изцапаш с ^*#на. Който го е страх от мечки да не влиза в гората. И като са излезли на тепиха да са си обули по-здрави гащи. Така е на война (която повторям не започнахме ние)
    ------------
    Л.С ..Ама ти си бил голяма подводница на вожда-слънце бе..!
    (последното не беше за Клеопатра)

    ОтговорИзтриване
  37. Благодаря за Л.С.-то
    Много Л и много С :-)))))))))

    Под"от тук" имах придвид от този форум

    --------------------
    P.S. Мисля че нищо лошо не съм написал, като съм допуснал, че и ние сме се пооляли тук там(IMHO). Та нали не претендираме да сме поредните безгрешни?
    ;-)

    Виж по други места има ли изобщо зачатък, бегъл опит, да се прави равносметка на собствените действия? ;-)

    ОтговорИзтриване
  38. Eйййй я веднага да се захващате с багажа за пътуването !!!

    ОтговорИзтриване
  39. MНОГО МИ ДОПАДНА ГРАДИВНИЯ И ПОЗИТИВЕН ТОН...........(Другарю Еснаф Сопот)
    И СЕ ИЗВИНЯВАМ НА АДМИНИСТРАТОРА ЗА ТОВА ,ЧЕ СИ ПОЗВАЛИХ ДА ОТГОВАРЯМ НА НАПАДКИТЕ НА НЯКОЙ ЕЛЕМЕНТИ, АМА КВО ДА ПРАВЯ-КАТО НЕ ТАРПЯ ГЛУПОСТТА

    ДА ЖИВЕЕ EСНАФЩИНАТА!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    БлагодЪря Ви за самокритичния поглед. :() :()

    ОтговорИзтриване
  40. Абе я стига сте се дърляли за глупости ами си стягайте багажа, то като ви баннаха от там и вие взехте тука да си ги мерите :)))
    За едно е прав Николай, че много сериозен взе да става и този форум нещо почна да не прилича на себе си.

    ОтговорИзтриване
  41. ----------------------------------
    ‡† Nicki † Nnight †‡ каза : "...И СЕ ИЗВИНЯВАМ НА АДМИНИСТРАТОРА ЗА ТОВА ,ЧЕ СИ ПОЗВАЛИХ ДА ОТГОВАРЯМ НА НАПАДКИТЕ НА ..."
    ----------------------------------
    Това ми хареса :-))))))))
    цитатите продължават :-)))))))

    Отивам да стягам багажа. Чака ни път. Да не ме изхвърлите някъде по пътя ей! >:-\

    А на останалите... приятно четенеее :-)))

    ОтговорИзтриване
  42. Айде бе шесто предложение..!!???
    Какво зациклихте? Хапнахте катми, понатъпкахте се с локумена баница и захвърлихте темата, като членски карти.

    ОтговорИзтриване
  43. 6-то предложение:

    Евгени - Ей ся те пипнах тебе, клубове ще ми разтуряш а? Да те прибера на топло додето не си подфанал Еснафа и Традиция, че тогава я фтасахме!!!

    Николай - късно е чадо, семето на раздора вече е посято :))))

    ОтговорИзтриване
  44. Свършихте ли с предложенията бе..???
    Айде седмицтата де!
    Айде, че имам нещо предвид- поредно предложение.
    :)))

    ОтговорИзтриване
  45. Нека позная- свързано е с Турция и още нещо...

    ОтговорИзтриване
  46. Втори опит:
    Не е свързано с Турция и още нещо :-))))))

    Казвай бре!!!

    ОтговорИзтриване
  47. "Не е важно дали ще си в календара или не- важното е да си Rock \-/"
    Eто седмото предложение направено от Юлия :-)
    Коя е Юлия ли!? ...Просто една моя почитателка и фаворитка. ;-\

    ОтговорИзтриване
  48. Този коментар бе премахнат от администратор на блога.

    ОтговорИзтриване
  49. Я кажи за твоето предложение от къде намери съдействие а? Имам леко подозрение към една особа

    ОтговорИзтриване
  50. Хич не трябва да е леко :-)))))

    И да не списуваш повеке глупости на туй моме на календарот, ей!!!!

    Тва второто изречение май трябваше с ГОЛЕМИ БУКВИ ДА ГО НАПИША......

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук