публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

петък, 8 октомври 2010 г.

Брадатите мъже се завръщат. Или новите тенденции в бодиарта

Желаещите да видят снимката да се обадят на Бай Автора
.....Или поне така твърди септемврийския брой на списанието Плейбой.

Палавото зайче и този път взривява интересът на своите читатели, като сигнализира за нов хит сред почитателите на бодиарта. Или казано по друг начин нов повик в модата на интимни прически сред дамите.
Да попаднеш на страниците на известното еротично списание "Плейбой" е невиждан успех.
За тази чест мечтаят хиляди красиви момичета. Има обаче дами, които отхвърлят офертите на изданието, въпреки че става въпрос за милиони долари.Пита се как
физиономията на членуващия от почти година в "Сопотски Еснафъ" и популярен с внасянето на смут и разкол в редиците на патриотични организации е станала рекламно лого на ежемесечникът на Хю Хефнър.
Запознати твърдят, че скандалния еснафин умишлено поддържал брадатия си имидж за да лансира новата тенденция в интимния бодиарт, която естествено е продиктувана от комерсиални подбуди.
За комерсиалния завой в живота на еснафа свидетелстват и някои на пръв поглед дребни факти от ежедневието му.
Пример за това са странните привички на еснафина в последно време да пазарува фармацефтични продукти от наши аптеки като за целта използва банкноти с висок номинал за продукти с относително ниска покупна цена. Явно за него това е странен подход да разваля банкнотите си с висок номинал на по-дребни и с това да тъпче портфейла си задоволявайки по някакъв ексцентричен начин меркантилния си характер.

18 коментара:

  1. Е тоя път си намери майстора :c :n :r ама как си го изтипосал само направо умрях от смях :n :n :n

    ОтговорИзтриване
  2. ------------------------
    Нено каза: "...ама как си го изтипосал само... "
    ------------------------

    Той сам си се е изтипосал, другарю председател:d

    Просто си мисля, ако му изникнат две цицини на челото, къде ще се сложи :o

    Явно среднощтните смайлкови емотиконки, та било и от форумниК, та било и от чичко админ(чисто служебно, по челцето за лека нощ :g ) разпалват разюздан нарцистичен нагон у нашия съфорумник :l

    Временно съм цензурирал скандалния материал, до изясняване на случая!

    ОтговорИзтриване
  3. Че какво има да се изяснява.
    То е ясно. Пак си играем със свободата на словото и печата. Сякаш сме се върнали във времената от преди 1989г, където за да оплакнеш окото трябваше да разтвориш книгата на Зигфрид Шнабл - Мъжът и жената интимно.
    http://biblio.detstvoto.com/uploads/posts/2010-09/1283949579_myjytijenataintimno.jpg

    Имам усещането, че разбиранията и понятията на този админ за еротика са по постни и от съветски филм. Където съдържанието на еротичен елемент се състоеше в сцената: "Влак, а във влака той си сваля каскета, а тя си сваля забратката- следва размяна свенливи погледи и край на сцената".

    ОтговорИзтриване
  4. Та като стана дума за еротика и СССР ....

    Знаете ли кой се мъдри на първата съветска еротична снимка? :j

    ОтговорИзтриване
  5. Радетел за свободата на словото и печата8 октомври 2010 г. в 13:22

    Напълно съм съгласен с мнението на по-прежде говорившия съфорумник макар и анонимен. Мисля си дали този път изживяващия се, като цензор и ментор на морала Admin-ец, който иначе по тъмни доби се изживява, като един чиста проба воайорец този път не се е извинил в електронния форум на предсетадтеля на "Националния съюз на PLAYBOY - те".
    Като предварително сервилно му е изпросил извинение за използването на корица от тяхното списание без разрешение. Или пък отново се е самобичувал от името на другите твърдейки, че еснаф от редиците за пореден път се е изгаврил със снимката на ДЕТЕТО от списанието.
    Като познаваме нагласите на нашия Admin вероятно форумът на председателя Хю Хефнър вече е подгизнал и лъщи от МАС.
    Чудно ми какво би направил въпросния ментор, ако следващия път някой реши да публикува статия на тема "Ползата от употребата на цитрусови плодове през есенно-зимния период"и за целта публикува някоя съвсем плодова #p и невинна илюстрация.
    Най-вероятно пак ще сме свидетели на замазвания, препратки и въртящи се надписи за скандалност.
    ...Но какво да се прави драги съфорумници.
    Така е когато не само моралът ами и лицата са двойнствени.
    Нощем се целуваш с мъже по форумите, а денем демонстрираш повече морал и от Съветски партиен секретар.

    ОтговорИзтриване
  6. Цитат: ...Нощем СЕ целуваш с мъже по форумите...

    Драги Радетелю за свободата на словото и пАчта , за да СЕ целуваш с..., все пак са нужни двама

    :c:c:c

    ОтговорИзтриване
  7. .....Временно съм цензурирал скандалния материал, до изясняване на случая!

    Те....най-постоянните неща на този свят са временните.

    ОтговорИзтриване
  8. Като се размислих малко- наистина нямам право да цензурирам каквото и да е. В края на краищата аз съм един простосмъртен АдМИН:h

    Пускам анкета, която ще реши "казуса" :k

    Като администратор съм длъжен да сложа предупреждението, ... щото....
    #q

    ОтговорИзтриване
  9. Първо неудобство:
    С Музилата, поне при мен, не мога да отворя форума след тая пуста инструкция, пак ме връща при нея :f
    Дано само при мен е проблема. Иначе с експлорър и Гугълхром няма проблем.

    Друг пробвал ли е с Музила- да каже плииз

    ОтговорИзтриване
  10. При мен с Музила се отваря без проблем. Сега от там пиша.

    ОтговорИзтриване
  11. Гена и при нас се отваря с мозилата, явно проблема е в твоя компютър :a

    ОтговорИзтриване
  12. От този браузър сложих промяната.
    Явно съм се прекълцал генерално:c

    ОтговорИзтриване
  13. :c :c сводка от книгата за гости:c
    -veronika:
    "golqm interes poly4ix kum bradatite muje,vsi4ki li ste takiva za da sum v krak s novite tendencii :l "


    цък

    ОтговорИзтриване
  14. След Цензурирано от Бай Админ второто цензурирано го направи Бай Автора. А Защо??!!!
    Защо ли!!
    Тук трябваше да обясня защо махнах снимката, но описанието на мотивите ми стана толкова дълго, че се запитах дали си струва да обяснявам въобще и дали някой ще го прочете, а пък ако го прочете дали ще си направи труда да го разбере!!!!! Явно не.
    Мислех си и още се опитвам да мисля, че за да пишеш тук първото и необходимо условие е да си от широко скроените. А пък за да четеш и разбираш този форум е Conditio Sine Qua Non(условие без което не може).
    ....Ноооо явно Бай Автора, като са го кроили някога кройката са му я направили доста по- широка от стандартния широк размер и затова сега околните широко скроени му се чинят не толкова широко скроени.

    ОтговорИзтриване
  15. Ники, на тебе май са ти дошли в повече приказките за Плейбой в четвъртък от Митака :c :c :c

    ОтговорИзтриване
  16. E много черно и траурно бе ‡† Nicki † Nnight †‡ :b
    То угода за мен няма, ама все пак- тук е мястото на безпардонния хумор.
    Можеше малко по-soft да цензурираш... примерно:
    #p
    :d

    ОтговорИзтриване
  17. Гледам- много стремително взе да се гласува:d

    Спрете се да обикаляте по компютрите ей!

    Целта е все пак всеки да си пусне гласа(1), а не да правим масовка от Китайски тип някаква :m

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук