публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

вторник, 9 ноември 2010 г.

ЗА ВЪЛНЕНИЯТА РАДИНИ

Точно по това време преди две години започнаха Радините вълнения. Прииска ми се да ви ги припомня с малко снимки. Докато подбирах снимките си спомних за ентусиазма, с който започнахме подготовката на драматизацията. И за репетициите се сетих, и за вълнението на децата, и за студения ноември... Надявам се, че връщайки се назад във времето, ще ви накарам да си спомните с усмивка за вълненията Радини.







9 коментара:

  1. Тази вечер е направо като метеоритен дъжд от публикации :n , тамън да публикувам и аз, ама някакси щеше да натежи :d
    Искам да попитам КОЙ Е ТОЗИ ЛЕВЕНТ МОМАК ДО КИРИАК СТЕВЧОФФ ????

    #pсн1 #pсн2

    Между двете снимки има 9 разлики. Познайте кои?

    ОтговорИзтриване
  2. Що ли ми са чини, че са бая повече от 9 разликите http://s16.rimg.info/86567154cfdf01d0bfea315ec5298c9c.gif

    ОтговорИзтриване
  3. Е не мога и не мога да се оправя с тези имотикони мамка му :l

    ОтговорИзтриване
  4. Тя Рада бая чувствителна натура ще да дойде щом цели две години я тресат вълненията :c

    ОтговорИзтриване
  5. Емотиконката, която се мъчиш да вградиш е за публикация(кликнал си на * )
    За коментар можеш да ползваш единствено емотиконките в менюто, или допълнителните, които се намират като кликнеш на # .

    Това е обяснено в края на инструкцияна за публикуване на коментари


    :m Важно:
    За да е работеща емотиконката в коментара, трябва да се напише или довлаче буквения и еквивалент , който е в дясно на емотиконката. Ако такъв липсва, значи тя може да се исползва само за публикация
    :q

    ОтговорИзтриване
  6. Я виж тиии !?! След кратка, но надявам де ползотворна почивка се е завърнало Админчееетоооо ... добре дошъл :g !

    ОтговорИзтриване
  7. Мерси шефе ще го имам в предвид вече :h

    ОтговорИзтриване
  8. ------------------------------
    Таня Славова каза:"...Я виж тиии !?! ... се е завърнало Админчееетоооо ..."
    ------------------------------
    Е па той си не е отивал :o
    Тя властта е като опиума :m

    ОтговорИзтриване
  9. Мисля си,че в тази умалена резолюция филмчето не стои добре.
    По-удачно ще е ако се компресира малко оригинала и се качи за да се гледа поне в три пъти по-голям прозорец.
    Освен това за излъчването му по информационните табла вече има отзиви.
    А те са че е много добре, само дето нищо не се разбира, защото нищо не се чувало.
    Та си мислех дали няма да е по практично ако се поставят субтитри на едно копие на филма и така да се излъчват на инфо таблата.
    Това е само предложение.......
    Само остава някой да се навие да му сложи субтитри.

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук