публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

събота, 18 декември 2010 г.

Предколедно, околоколедно, близоколедно или както подяволите там се казва.......

С настъпващите празници, но християнски а не потребителски поздравявам членовете на голямото еснафско семейство и......  ......нека и онези, които гравитират като заблудени сателити около тях без още да са се самоопределили ще гравитират ли, ще се лутат ли или ще се присъединяват.

Тази година на мен не донене нищо добро, дано следващата бъде за Вас пък и за мен  с една идея поне по-оптимистична.
И не на последно място нека си спомним за великия Ronnie James DIO, който също не успя да пребори коварната болест и си отиде през същата тази година от всички нас неговите почитатели без време. 


God rest ye merry, gentlemen....



4 коментара:

  1. ------------------------------------
    цитат: Тази година на мен не донене нищо добро...
    ------------------------------------
    Мисля че знам за какво става въпрос.
    За мен такива години бяха 1988 и 1996

    С возврощением, ‡† Nicki † Night †‡ !!!

    От мен Frank Zappa, с пожелания за по-добра година за всички!
    #v

    ОтговорИзтриване
  2. За съжаление живота е устроен така, всеки от нас е преживял тежки загуби на близки и любими хора ... и не е вярно това,че времето лекува ... и единственото нещо, което ме връща към нормалния живот през деня са приятелите! Благодаря, че ви има! Бъдете и през новата година така добри и търпеливи с мен!

    ОтговорИзтриване
  3. "В секундите надбягани от пулса на сърцето, пристига сняг на прага ни и става много светло!
    Прийжда с гръм и музика, облечена във бяло,
    среднощната илюзия да почнем от начало - да сложим ясна граница на своя ден предишен, и върху чиста страница - ден първи да напишем!
    След празничните изстрели в пространствата далечни, ще срещнем нови истини и хора по човечни!
    Тревоги ще изпитаме, ще се стремим към нови цели.... В нощта прийждат дните ни, като снежинки бели!..."

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук