публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

сряда, 29 декември 2010 г.

Създадена е VIP секция към форума


Някои обстоятелства налагат създаването на
VIP секция към форума.

Секцията не е задължителна, и в нея ще могат да влизат само членове на форума (VIP сътрудниците), изявили желание.
Намира се на адрес:

Моля тези, които искат достъп до VIP зоната, в коментар към публикацията да заявят желанието си, за да им пратя покана...
_______________________________
Публикувал: esnaf sopot

17 коментара:

  1. И ние искамеееееееееее!!!

    ОтговорИзтриване
  2. Рени, с вас е по-сложно, понеже нямате регистрация и във форума майка.
    Тези дни като се видим, ще я направим, ще ти отворим профил във google, и от там - във VIP-а

    ОтговорИзтриване
  3. Сега трябва да се помести и бутон водещ директно към вип форума, за да се стига бръзо до там.

    ОтговорИзтриване
  4. И аз бях много послушен тази година:d

    ОтговорИзтриване
  5. Надявам се,че няма да станат много маймунките на клона и ще може и аз да се вредя за вип форума!!!

    ОтговорИзтриване
  6. Ще може ама там ще да стане зона на безцензурни хора със съмнителен морал и покварено съзнание.

    ОтговорИзтриване
  7. Е щом е така да се запиша и аз тогава :c

    ОтговорИзтриване
  8. Е щом има VIP накъде без мен. И аз сакам да съм Випаджия...

    ОтговорИзтриване
  9. Тоа пък, тоа пък, Анонимният, къде се пъне за Випаджия.

    ОтговорИзтриване
  10. Насъбраха се покани към изявилите до момента желание.
    Проверявайте си пощата!

    С голямо съжаление уведомявам, че VIP зоната ще остане затворена за Анонимец :f

    нищо лично:m

    ОтговорИзтриване
  11. По внимателно с поканите ако обичате.
    То зоната затова е ВИП защото не може всеки да влиза в нея.
    Аз предлагам всяка заявка да бъде подлагана на процедура и критерии, по които да бъде одобрявана.
    Едно от условията трябва непременно да е всеки, който заявява желание да присъства в зоната трябва да има минимум публикации. Повтарям минимум публикации, а не само коментари към публикациите.
    Както и за в бъдеще трябва който е в зоната да е задължен да публикува периодично.
    Крайно време е ние ВИП-аджийте да се почувстваме като випаджий и да се отличаваме по нещо от простолюдието.

    ОтговорИзтриване
  12. Съобщение:

    VIP зоната вече има
    НОВ АДМИНИСТРАТОР,
    и той се зове
    ‡† Nicki † Night †‡
    моля, вече молбите за достъп да се отправят към него, плийз, може и на ЛС.

    ОтговорИзтриване
  13. Леле, стана тя каквато стана!Явно ще се изключваме ,още преди да сме се включили.:c

    ОтговорИзтриване
  14. Недоумявам какво е това недоверчиво отношение към nickinight? Не виждам нищо несправедливо в неговото изложение относно условията за участие във вип-а. Ако всеки трябва безусловно да бъде приеман там само защото е поискал. То тогава защо е вип. А и условията звучат някак справедливо. Щом искаш да си вип тогава пиши и се дръж като вип,а не само да гледаш като зрител.
    Е друг е въпросът, че такива анонимни, като нас дето не можем да се оправим с регистрациите в тоя гугъл ще стоим някак встрани от случващото се във випа, ама какво да се прави...

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук