публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

четвъртък, 13 януари 2011 г.

Извънредно Военно Положение!


Подтикнат от процесите на еснаф(ъ)ски разпад през последните дни,и от там силната ми загриженост за междуеснафските отношения, се сетих че съм създателят и дефакто стопанин на този форум, и е време да се държа като такъв. В качеството си на двуличен АдМИН(имам предвид админ с две лица), ще Ви се не ще, обявявам до второ нареждане

ИЗВЪНРЕДНО ВОЕННО ПОЛОЖЕНИЕ!

БОЙНА ГОТОВНОСТ - ВТОРА СТЕПЕН.





Последните две анкети се обявяват за невалидни, поради това, че така съм решил!

До второ нареждане:
-се забраняват всякакви анкети и друго пряко допитване с уклон към извратен демократизъм
-се обявява мораториум по отпадане и прием на членове (не се отнася за прием на нови членКИ)
-се променя обликът на форума, съответсващ на положението.
-по радиоуредбата ще звучи маршова музика (без караоке субтитри), за повдигане на бойния еснаф(ъ)ски дух.
-въвеждат се като задължителни, доброто и ведро настроение, както и чувството за хумор.

За да декларирам добрата си воля и благия си по принцип нрав,за сега няма да удрям катинар на публикуване на статии и коментари. Даже махнах ограниченията за коментиране. Можете да пишете (относително) свободно, но не прекалявайте все пак с критиките към АдМИНа... че го е засърбял пръста (имах предвид показалеца).Няма да скрия, че по-комфортно ще се чувствам, ако въобще се престане да се пише тук.

няма статия,
няма коментар,
няма анкета,
-няма проблем!!!

P.S. Военното положение със съпътстващите го рестрикции въвеждам, не за да не изпълня волята на анкетите. Ако трябваше да се приложат, то щеше да е от този момент нататък, а не със задна дата.Така на практика пак нямаше да има отнемане на VIP статут.

Въпросът е принципен. Намирам въпросните анкети и техните резултати за зловредни, и укорявам гласуващите като цяло, в "битов" тип гласуване, без елементарно обмисляне! Да им е като обица на ухото.
"Не пожелавай на други туй, което не искаш на теб да се случи!"
Дано след тези жЕби се позамислихме и помъдряхме, поне малко...

Правя персонална забележка на ‡† Nicki † Night †‡ и до някъде на Таня Славова . Можеби наистина искахте да "събудите" съфорумниците, но го направихте по възможно най-кривия начин. Сега всички сме будни, но от цялата работа ни остана метален вкус в устата...

***

От този форум никой няма да бъде изключен без силно основателна причина за това! Поне докато аз го администрирам...

РВнииииииис!
Рррррнооооо!
__________________________
Публикувал: esnsf sopot

2 коментара:

  1. :c :n честно в първия момент се стъписах, помислих, че съм объркал форума с тази милитари подложка :C :C :C

    ОтговорИзтриване
  2. :n ето това се казва мъдро решение !

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук