публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

вторник, 24 ноември 2009 г.

За баницата и айряна

Колеги, иска ми се да ви върна към една дълго дискутирана тема: „За баницата и айряна”. На 12-ти ноември, на поредната сбирка на Сопотския еснаф, присъстващите имаха щастието да опитат баница (даже две) и добре приготвен айрян от истинско купено мляко. Ще бъде нескромно, ако аз споделя реакциите на присъстващите, но мисля, че е редно да се отдели място на тази важна тема във форума на еснафа.
Веднага подкрепям написаното до тук със снимков материал. :)


------------------------------------------------------------------------------------
вметка от esnaf sopot


Най- после устата на esnaf sopot бе запушена!!!

14 коментара:

  1. Запушена ми бе устата, та нищо не мога да кажа, ...ама айряна соленичък ми излезе ;-(

    ОтговорИзтриване
  2. ...нещо против айряна ли имаш???!!!

    ОтговорИзтриване
  3. Нищо против, ама... щото се набутах с две кофички :-(
    пък и натъртването на Kalina_Malina, цитат:"айрян от истинско купено мляко"... предизвиква горчив вкус в устата ми ;-(
    ------------------
    Kalina_Malina, радвам се за втората Ти публикация, и те приканвам да качиш снимки от финалите на караокето, щото ние с NickiNight сме малко несериозни... само се замеряме с клипове :-)))))

    ОтговорИзтриване
  4. И не че esnaf sopotсъщата седмица не бе ял баница у тях,но не та не -"баницата на Kalina_Malina "искал.

    ОтговорИзтриване
  5. странно как преждеговорившата..или по - скоро преждепишущата се изказва за esnaf sopot и за дома му не в първо и второ лице а в трето....

    ОтговорИзтриване
  6. Kalina_Malina, баницата беше много вкусна, ама остава висящ въпроса за едни английски бонбонки и един търновски пестил ;-)

    ОтговорИзтриване
  7. Този коментар бе премахнат от автора.

    ОтговорИзтриване
  8. Kalina_Malina ,... е о'т си махна коментарот!?
    ;-)

    ОтговорИзтриване
  9. evgeni каза
    Kalina_Malina ,... е о'т си махна коментарот!?
    Защото е тръгнала за Търново за пестил и пътьом ще се отбие и през Лондон....

    ОтговорИзтриване
  10. :-)))))))))
    Такава ще да е работата, сигурен съм , че пътьом ще се отбие и през Соколица, за да си попее ;-)

    ОтговорИзтриване
  11. А пък Кире Виж как се пъчи с чуЗ айрян :-)))))

    ОтговорИзтриване
  12. Виждам, че още споменувате невероятните готварски умения на мома Калина. Предлагам коледната баница с късмети на еснафа да бъде сътворена от кой мислите........

    ОтговорИзтриване
  13. Kalina_Malina, мълчанието, нали е знак на съгласие :-))))) Хайде айряна пак от мен ;-)

    ОтговорИзтриване
  14. Мълчанието е по-скоро знак за размисъл. Мисля си кой е този анонимен, дето е предложил аз да направя коледната баница. Имам предположение кой е, но нека сам си каже. Иначе никаква баница. Такива важни неща не могат да се предлагат анонимно. Нали така?!!

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук