публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

четвъртък, 30 септември 2010 г.

Малко фантастика...



Годината е 2020-та...


Настава междугалактически мир...


На това място първата снимка фотоколаж е премахната от автора*

втора снимка
Блудните дъщеря и син се завръщат...




_____________________________________
* За основа на тази фотошега бе използвана снимка, копирана от друг форум без разрешение. Поднасям извиненията си на засегнатите.
_____________________________________

тук имаше edit, но го махнах поради слаб зрителски интерес...


Публикувал: "Сопотски Еснафъ"

49 коментара:

  1. Лелеееее мъртъв си админчееее ... само да кацнем на Земята .... може ли да ми изтриеш така ц ..те под блузата, ааааа.

    ОтговорИзтриване
  2. Тъкмо това се зачудих къде изчезнаха циците(оп..да ме прощавате за израза)
    на колежката Т.С. :-)))
    Веднага си личи манипулативния Админ..
    Той не знае ли, че през 2020г. червеният цвят няма да е на мода.
    Освен това през 2020г службите КОС ще конфискували всичкото старинно оръжие и ще са прибрали на топло техните колекционери....
    А на стената ще висят последен модел бластерни пушки, а вместо щикове ще стърчат лазерни мечове с енергоспестяващи батерии ECO.....

    ОтговорИзтриване
  3. Истински ужас ! Имам имитатор, на колегата админ крадат прикладите, а на мен ми крадат ....Не мога да повярвам !

    ОтговорИзтриване
  4. АЗъ да го Фана тоя дет ти е откраднал циците(оп пардон пак...;-\)
    шЪ видишь кВо шъ го прая...

    ОтговорИзтриване
  5. АЗъ пъкЪ да го Фана тоя дет ти е откраднал циците(оп ... ;-\)
    шЪ видишь кВо шъ ГИ прая...

    ..........................

    Л.С. Приятели, простете, не се сдържах :'-(

    ОтговорИзтриване
  6. ‡† Аno † Nimen †‡, но не Анонимец30 септември 2010 г. в 22:10

    И кВо шЪ ги праиш..????
    Шъ и ги сложиш пак ли..!!!???

    ОтговорИзтриване
  7. Не че искам да ме разберете погрешно, но държа да отбележа, че и тези не са достатъчно големи за да бъдат нейни.....

    ОтговорИзтриване
  8. Ми много ясно :-)))
    ...просто не са достатъчно "нейни", за да бъдат достатъчно големи...

    И стига с тези мегаломанщини!
    Хората и на толкова се радват :-)))))
    Криза е...

    ОтговорИзтриване
  9. То админа май вече взе да се изявява и като пластичен хирург, освен като прикладокрадец :))) или по- скоро като клептоман, щото и на Никито май бая ербеци му е откраднал :)))

    ОтговорИзтриване
  10. И тук да се похваля, че вече можем да си нацъцкваме коментарите с емотиконки :t :g :i :k :s :q

    ОтговорИзтриване
  11. Еххх админче, то завръщане в редиците на т.н. НС "Е" лично за мен наистина е в сферата на фантастиката и това още повече се затвърждава от поведението на този "съюз" през последните дни ... къде са ... участват в коктейли ... сериозна и отговорна позиция ...

    ОтговорИзтриване
  12. Славова, правя Ви забележка :m
    За мен вече коментар без емотиконка не е коментар...

    :c

    ОтговорИзтриване
  13. :j Еххх админче, то завръщане в редиците на т.н. НС "Е" лично за мен наистина е в сферата на фантастиката и това :m още повече се затвърждава от поведението на този "съюз" през последните дни ... къде са ... участват в коктейли ... :r сериозна и отговорна позиция ...

    ОтговорИзтриване
  14. -------------------------------
    Поразяващата уста каза:

    esnaf sopot :j сега вече коментар ли е ???

    --------------------------------
    Коментар от където и да го погледнеш :d
    И новият ник не лъже :j Честит да ти е!
    :o

    ОтговорИзтриване
  15. Но има и една, не много добра страна ... :p много е задължаващ :p

    ОтговорИзтриване
  16. Поразяваща :e , бъди моля те по-описателна :a
    Това да не е С.И. :j , дето е от К, кара О. , и работи в И.М. ,... а на скоро ходи в Т.
    Веднага схванах :d

    ОтговорИзтриване
  17. :n:n:n:n:n:n:n:n:n

    Гордея се с теб!

    :c:c:c

    Много, ама наистина много си досетлив!

    ОтговорИзтриване
  18. Лелеееее каква шарения!Нищо общо с естетското.Какво стегнато и скромно си беше старото форумче.А сега какво?Всичко мърда,всичко шава-"взеха" ми се очите.

    ОтговорИзтриване
  19. браво на админа,много шаренко е станало:n

    ОтговорИзтриване
  20. Геге, нали знаеш, че луд на шарено се радва, :C пък то суе оказа, че тука сме бая лудите :d!!!

    ОтговорИзтриване
  21. Автора що майна снимката бе :l :l :l Предлагам да организираме анкета за връщането и, то така да пишем без снимка все едно да ядеш крастайца без сол :c :c :c

    ОтговорИзтриване
  22. Кратко обръщение към Админа:
    Уважаеми господин Админ, аз знам причината да махнете снимката. И въпреки, че не Ви долюбвам много (заради неоснователните нападки и отврЪщения към мен:-)) искам да Ви кажа, че нищо лошо не сте направили с публикуването на колажа. В едно друго време, при едни други обстоятелства всички щяха да му се радват. Но последните събития в сродни нам форуми предполагат подобна реакция. И както са казали по-мъдрите от нас: "Човешко е да се греши, божествено - да се прощава." Надявам се, че ще се почувствате по-добре след това мое наистина добронамерено обръщение. Желая Ви здраве и нови творчески вдъхновения (колажи). Вие наистина сте добър в тях.:-)

    ОтговорИзтриване
  23. Онооооо! Къде изчезнаха Поразяващата уста/ Принцеса Леа/ и Специалният/Люк Скайуокър/...Явно сред нас има джедай, здраво съблазнен от лорд Софиан и предал своите...И малката надежда за междугалактически мир изчезва след този вероломен акт на мерзкия джедай...
    Следва...Епизод 7-Еснафите отвръщат на удара

    ОтговорИзтриване
  24. Хайде сега още 29 кометара нататък ревете и оплаквайте защо са махнати някакви снимки....
    Само, че тука баклава, локуми и турски чай нямаше нали!??!!?? Затова няма и много вой да надигате.
    Пък и нали друг е свалил снимките не аз сега всичките ще го давате мъмърлЪ...
    Ха да Ви видя сега дали ще го раздавате демократи по разни анкети и петиции със съмнителен начин на гласуване.

    ОтговорИзтриване
  25. ОФфф аман от Анонимци ... "О неразумний юроде..." абе хора от собствените си имена и никове ли се срамувате!?!

    ОтговорИзтриване
  26. Призовавам за незабавното възстановяване на колажите. Не мисля, че ако тези снимки не са се харесали на някого от други нам форуми, е причини за тяхното сваляне. На който не му харасват, ами...Не ги гледайте бре, джанъм!

    ОтговорИзтриване
  27. Поразяващата уста каза..абе хора от собствените си имена и никове ли се срамувате!?!
    Спомняш ли си лозунга от едно време:
    "Всичко за човека"....А един беше написал отдолу:
    "...Аз Го знам и Кой е Човека"
    Та и ти така...
    Хем Го знаеш кой е хем питаш.

    ОтговорИзтриване
  28. Мъча се да излезна от сконфузената ситуация, т.е. да остане публикация от серия "фотошеги" без фото :o ... та... в тон с fantaстичната тема, мятам втора снимка.
    Пък се мъча да избегна и унизителната анкета :d


    P.S., Само сега Лукас да не ми звънне :m , че вече не знам какво друго ще измисля :c :c

    ОтговорИзтриване
  29. ‡† Ano † Nimen †‡, но не Анонимец3 октомври 2010 г. в 20:13

    Ти по добре да върнеш снимките,хулиган такъв , мискинИн мрсИн!!! >:-\

    ОтговорИзтриване
  30. Да ти кажа тази повече ми допада :q... поне оръжията на нея не са обхванати от това недоносче "З....", че иначе току виж ни :l обвинили,че излагаме и чужда собственост.

    ОтговорИзтриване
  31. Господин Админ/Евгени, казва се "конфузна ситуация", а не сконфузена. И недейте казва, че не знаете какво ще правите, ако Лукас ви звънне. Знаете вие, знаете.

    ОтговорИзтриване
  32. Това с раздвоението и разтроението на личноста в този форум започва да придобива размерите на епидемия :p . И не знам защо ми се струва, че отново правите жалки опити да преодолеете чрез манипулации и измислени конфликти рекорда за статия с най-много коментари ...

    ОтговорИзтриване
  33. Той ли не знаеее!!!!
    Много добре си знае той. С тази разлика че и Лукас и Спилбърг да му се обадят нищо няма да направи. По простата причина, че и двамата не притежават никакъв форум, който той да се налага да лъска и полира от време на време....

    ОтговорИзтриване
  34. Аз продължавам да настоявам за възстановяване на КОЛАЖИТЕ. Ако Админът/Евгени/ не изпълни желанието на всички списващи в този форум, предлагам да обявим МАСОВА стачка...И на поредната сбирка на Еснаф Сопот да се появим, как беше, с кървясали погледи и пресипнали гърла от йедене и пеене...Те тогава ще го питам този, иначе толкова хрисим Админ/Евгени.

    ОтговорИзтриване
  35. Ейййййй.....га бех едно време рус със сини очи много ма арчеха междугалактическите мацки :-)))
    Па и бех в кондиция все още. Мечът ми беше толкова голям пък и зелен, че и с две ръце да го хванех пак оставаше да стърчи.. :-))))

    ОтговорИзтриване
  36. ‡† Nicki † Wan † Kenobi † Nnight †‡3 октомври 2010 г. в 22:55

    ЦЪК
    Това е от по-късния ми джедайски период....Тогава синьото или може би някак си по-турско синьото беше актуално.

    ОтговорИзтриване
  37. То комай не остана НЕджедай :o
    ╔══════╗
    СНИМКА
    ╚══════╝

    И други си имат джедайски периоди, ама нещо си траят :d
    ╔══════╗
    СНИМКА
    ╚══════╝

    ОтговорИзтриване
  38. Абе не знам кой е бил джедай и кой не ама админа пак е орязал на г-ца Славова атрибутите, е то бива цензура бива ама то това неговото и в не- дотам сродни вече нам форуми го няма :l :l :l

    ОтговорИзтриване
  39. ---------------------------------
    Neno каза: "...админа пак е орязал на г-ца Славова атрибутите...:
    ---------------------------------
    Щото гледаш на плосък екран, затуй :d

    ОтговорИзтриване
  40. :c :c :c :n Гена ти да не се явяваш нещо като аднокат на админа???

    ОтговорИзтриване
  41. Neno каза... , Гена ти да не се явяваш нещо като аднокат на админа???
    ..И адвокат и подводница, и ляво ушенце и прочие неща.
    Видиш ли като си призна за греха как веднага получи индулгенция с почести при това.
    Питам се ако се извиня безпричинно за табелата или за някой клип субтитриран при това дали ще се радвам на същото славословие....:-))
    Едва ли.

    ОтговорИзтриване
  42. ----------------------------------
    Neno каза:" Гена ти да не се явяваш нещо като аднокат на админа???"
    ----------------------------------
    Адвокат не се явявам на Този, дето ме обвинява че... видите ли- "проектите му съм крадял"
    А той не ми ли краде най-редовно фотоколажите???:m

    Не зная дали схващате посуканата и оплетената фабула - аз самия едвам успявам ... :j

    ОтговорИзтриване
  43. Ееее голяма работа си и вълка остана гладен и агнето наръфано :d :c

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук