публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

четвъртък, 4 ноември 2010 г.

Честит ми рожден ден!!!

Тъй като никой до момента не се е сетил , можеби поради заетост, знам ли ;-) да ме поздрави в Еснафския форум*, се поздравявам сам- с едно яко парче:



Е, ... ми..... да съм жив и здрав, както се казва...

Честит рожден ден и на Стефан Каламов, а на патерица и на Кунчо , че и вчера явно всички бяха заети....

*форумът е място, в което примерно, хората се поздравяват за рожденните дни
_____________________________

Публикувал: evgeni

Photobucket

3 коментара:

  1. Гена,разбира се ,че се сетихме още рано сутринта вчера,но целият ден пък и цяла вечер/знаеш защо/не съм била на компа.:t

    ОтговорИзтриване
  2. Само сега да не си помислите че съм се обидил нещо:c

    Тези редове ги писах точно преди да дойда в еснафа(гледам, в 18:12 е било), и неби трябва да съм изглеждал нацупен :b

    Писах ги по-скоро за форума като такъв.
    Де да знам,все си мисля - трима еснафина подред имат рожденни дни, а поздрав йоооок!...............
    :i
    Иначе веселбата си беше много :q:q:q , за което благодаря на всички. Все пак - веселбата си е веселба, но и тук требе да се отчитаме, барем на рожденне и именни дни:m

    Персонално "благодаря" на Таня Н. за :t - за истинското и за емотиконското.

    ОтговорИзтриване
  3. Гледам, в горния пост съм поизял нЕкоя друга буква:h , но то е било по-скоро заради бързането по- скоро да се включа в евентуалната форумна крамола* която се мъча да раздухам безуспешно ............... за сега ....... :h

    P.S. Искам да поздравя цялата нежна половина(уточнявам-само нея) в еснафа със следната емотиконка:
    :g
    ________________
    * а бе крамолА, дали е граматически издържано!? да се не изложа....... пак....... :j

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук