публикуване на статия| * | #|публикуване на коментар
VIP ЗОНА| |ПРАВИЛА| |Официални изявления | | | |
***

вторник, 23 ноември 2010 г.

БНТ отново в Сопот

Представям ви втората част от филмчето за Сопот на програма "Море " на Българската национална телевизия. Надявам се да ви хареса и да ви помогне да откриете едни от най-приятните кътчета на нашето градче !

11 коментара:

  1. Браво Таня филма е супер :n ще трябва в четвъртък да го пуснем да го видим на голям екран и особено да го види един наш виден историк, според който в Сопот не е имало занаяти а са се садили само сливи и круши :c

    ОтговорИзтриване
  2. :s
    :n:n:n
    Чудесна е станала и тази част, Таня!!!

    И Светльо много Арни неща каза, и Ненко арно шкури ножчето, и Кире длИбае с длетото тънко... само тоА с длЪгата коса, монограмчика- кой му каза че може щихел да държи само не знам:l
    :o
    ---------------------------------
    Цитат: "...един наш виден историк, според който в Сопот не е имало занаяти а са се садили само сливи и круши"
    ---------------------------------
    И компири, и компирииии :d

    ОтговорИзтриване
  3. По добре щихел отколкото да размахваш еротично пак някоя чимшировица :o А питаш ли ме от шкурката какви мазоли ми излязоха :b

    ОтговорИзтриване
  4. Ама верно това с чимшировицата си беше откровено еротично :h
    Да си млъквам по въпроса, че да си не изпрося някоя моралистична анкета :m

    ОтговорИзтриване
  5. ееех търкате си вие с шкурцица и си ръчкате с щихелчета а питате ли ме мене с тия тъпи длета една стружцица не можах да пусна :f :c

    ОтговорИзтриване
  6. кирил каза...

    ееех търкате си вие с шкурцица

    :c :c :c Кире, вземи прескочи до комшийката, че май взе да виждаш цици и във шкурката :d

    ОтговорИзтриване
  7. А аз успях да пусна една стружка :p , и то баш където не трябва :f
    ...ама... жертви трябват за киното Българско.
    Хората с бастуни ги замерят по време на снимки и нищо не казват, язе тука за една неуместна стружка ли да пищя :h

    Другарю мредседател- забелезувам че се нахождате във вечер, явно еротична, та ту чимшировицата, ту шкурицата ви се привиждат като непристойни крайници и жлези :c:c:c

    ОтговорИзтриване
  8. Напротин Гена прочети по- внимателно :m то добре, че Калина не го е прочела, че ще му трие сол на главата по време на пости какви мисли му идват на ума :o

    ОтговорИзтриване
  9. Да беееее :c прочетох го наистина по- внимателно, та се смях с глас :c :c
    Ама и ти си явно тези дни на нЕк'ви хапове ми се чини, та ги пишеш по коментарите :o
    Я сега кажи к'ъв е тоя "НАПРОТИН" и к'во му е действието? За хапове знаеш, че връзкар го давам :d

    ОтговорИзтриване
  10. тайно се надявах че няма да ме хванете но.....

    ОтговорИзтриване
  11. Няма скрито покрито тукА :l
    Всяка грешцица се забелязва, рано или късно :k

    ОтговорИзтриване

емотиконка се вмъква, като се постави символният и еквивалент в коментара
Можете да използвате някои HTML маркери, например:
<b></b>, <i></i>, <a href=""></a>
Как се публикува коментар, подробно е обяснено тук